May 30, 2024

Asla Atmamanız Gereken Ayakkabı Klasikleri

Gardırobunuzdan asla çıkarmamanız gereken (blazer veya skinny jean pantolonlar gibi) klasik giyim ürünleri hakkında çok fazla konuştuk, gardırobun bir diğer temel malzemesine geçmenin faydalı olabileceğini düşündük; ayakkabılar. Ayakkabı trendleri gelip geçici olsa da bazı ayakkabılardan asla vazgeçemediğinizi görür gibiyiz.

Artık tamamen yıpranmış ayakkabı modellerinden bahsetmiyoruz. Onarım noktasının ötesinde bir çift ayakkabı giydiyseniz, elbette onlardan kurtulun. Ama eğer tavsiye edeceğimiz tarzlardan biriyse, kendinize bir iyilik yapın ve en kısa sürede yeni bir çiftle değiştirin.

 

Tek Renkli Topuklular

İyi bir çift sofistike, düz renkli topuklu ayakkabı, harika bir skinny jean pantolonun ayakkabı eşdeğeridir. Gardırobunuzdaki en moda parça olmayabilirler, ancak en çok yönlü olanlardan biridirler. Dışarıda bir akşam geçirmek için kot pantolon ile kombinleyebilir veya giydiğiniz anda bir ofis kıyafetinin daha güçlü görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Düz Sandaletler

Her yaz, kendinizi en şık düz sandalet çiftinize eliniz giderken bulacaksınız. Tropikal bir tatilde ya da sadece açık havada brunch’a giderken…  Bu ayakkabı stili sıcak aylar için mutlak bir zorunluluktur.

 

Klasik Sneakerlar

Converse, Vans ve Adidas gibi klasik spor ayakkabılar her zaman havalı kızların gardırobunda yer alacak. Onları kot pantolon, tayt, etek, elbise kısacası neyle isterseniz eşleştirin. Herhangi bir kıyafete zahmetsiz bir hava katmalarını seviyoruz. Ayrıca, delicesine rahattırlar ve ideal seyahat ayakkabıları sneakerlardır.

 

Siyah Bilekli Bot

Siyah ayak bileği botlardan daha klasik bir kışlık ayakkabı stili söyleyin! Bulamadınız değil mi? İyi bir çift siyah bilekli bot, gardırobunuz için beyaz gömlek veya siyah blazer kadar önemlidir. Neredeyse her şeyle birlikte gittikleri için sonbahar ve kış aylarında dolabınızdaki en çok giyilen ayakkabılar olacaklar, kendinize bir iyilik yapın ve bunlara sahip çıkın.

 

Postal

Postallar her yıl geri geldikleri için gerçekten trend olmayan ayakkabı trendlerinden biridir. Bir trend gibi görünebilirler çünkü birdenbire onları her yerde fark edeceksiniz, ancak onları leopar deseni gibi düşünün kelimenin tam anlamıyla her zaman şıklar. Bu nedenle, daha şık bir ayakkabı anı yaşıyor olsanız bile, Dr. Martens’e sarılın.

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama