April 21, 2024

Asla Modası Geçmeyen 5 Saç Modeli

Trendler, kolayca değiştirebileceğiniz öğelerle ilgili olduğunda takip etmesi eğlenceli şeylerdir . Örneğin gardırop ve makyaj gibi. Ancak konu saçınıza geldiğinde, çok azımız her sezon cesur yeni bir görünüm benimsemek istiyoruz. Bu, moda Haftalarındaki en popüler saç görünümlerini keşfettikten sonra başımızın dönmediği anlamına gelmiyor, ancak denenmiş ve gerçek klasik stillerde son derece rahatlatıcı bir şey var.

Bazı kesimler tekrar tekrar ortaya çıkıyor . Twiggy’nin ikonik küt saçları veya 70’lerden ilham alan bir kahkülü düşünün. Gündüzden geceye ve mevsimden mevsime her zaman moda olacak saç kesimleri var ve biz de zamana direnen görünümlerin eksiksiz bir özetini bulma arayışımızda bize yardımcı olmak için saç uzmanlarına sorduk. İşte üzerinden yıllar geçse de modası asla geçmeyen saç modelleri;

 

Kısa Saçın Yeni Hali

Batı toplumu tipik olarak güzelliği uzun saçla ilişkilendirse de, kısa saçlı peri kesimi 1960’larda bu düşünceye meydan okudu. Her şeyi Twiggy başlattı ve sonra Prenses Diana ve Demi Moore 1990’larda bu görünüme hükmetti. Artık tüm zamanların en ikonik görünümlerinden biri.

 

Perçemler

Bu dokulu, katmanlı görünüm, yüz çevresinde çok sayıda şekle sahiptir ve gözlere maksimum dikkat çeker. Düz, kıvırcık sıkı ya da gevşek kabarık harika görünüyor. Perçemli görünümün bir tarzın zamansız olmasına her zaman yardımcı olan inanılmaz bir çok yönlülüğü var.

 

 

Fransız Kütü

Küt saçın klasik olduğuna şüphe yok ama sayısız şekilde kullanılabileceğini biliyor muydunuz? Bu, tartışmasız tüm zamanların en çok yönlü saç modellerinden biri. İki kişinin kütü tam olarak aynı uzunlukta olabilir, ancak birinin dalgalı katmanları ve kahkülleri varsa ve diğerinin küt bir bitişi varsa, tamamen farklı görüneceklerdir.

 

 

Uzun Katmanlar Retro Görünüm

Çektirdiğiniz bir fön kuaförden kuaföre değişse de ancak en basit haliyle, bir miktar hacim dokunuşuyla pürüzsüz ve şık bir görünüm sunar. Uzun katmanları içe doğru kıvırıp bu retro görünümü siz de evde deneyin.

 

Serbest Bukleleler

Bukleleriniz varsa, neden onları kucaklamıyorsunuz? Buklelerinizi en doğal haliyle kullanmak için fazla kestirmekten kaçının.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama