May 22, 2024

Aslan Burcu Analizi

Her yaz doğum günü yaz tatiline denk gelen bahtsız Aslan burçları doğum gününüz kutlu olsun! İlgi çekmeyi bu kadar seven bir burcun doğum günü partisi veremiyor oluşu eminiz ki çocukluktan beri içlerinde büyük bir yaraya dönüşmüştür. Lider, popüler, tuttuğunu koparan, benbilirimci Aslan burçlarıyla anlaşmak o kadar da kolay değildir. Herhangi bir konuda siz inat ediyorsanız karşınızdaki Aslan her seferinde daha da inatçı olacaktır. Arkadaş çevresine sadık, ikili ilişkilerinde ilgi odağı olma istencini bastırabildiği düzeyde sadık olan Aslanlar, tavsiyenizi alır ama muhtemelen kendi istedikleri neyse onu yaparlar.

Bazen kendi istekleri konusunda o kadar ısrarcı olurlar ki manipülasyona kaydıkları bile söylenebilir. Hep kötü taraflarını anlatacak değiliz. Aslan burçları aşk konusunda büyük bir tutkuya sahiptirler, sevdikleri insanın üzerine düşerler, duygularını açıkça belli etmekten geri durmazlar. Bir Aslan size ilgi gösteriyorsa zorlu bir sürece girmişsiniz demektir çünkü ilgisini sürdürmek için egosunu da okşamanız gerekir. Çoğu Aslan kendilerinin nasıl bir insan olduğunu bilirler fakat yine de çevre tarafından övülmekten çok hoşlanırlar.

Karşınızdaki insanın baskın karakterli, karar almakta ısrarcı, size fazla söz hakkı tanımayan birisi olsun istiyorsanız hemen bir Aslan burcuyla tanışın! Arkadaşlarına oldukları kadar ailelerine de düşkündürler. Bir şeyi kafalarına koyduklarında onu yapana kadar uğraşırlar, hırs Aslan burcu için olumlu bir karakter özelliğidir. Her ne kadar bazen çekilmez bir insana da dönüşseler bazen yanınızda özgüveni çok yüksek bir Aslan olsun isteyebilirsiniz çünkü o kadar yüksek bir enerjiye sahiptirler ki bu sonunda mutlaka size de sirayet edecektir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama