May 22, 2024

Ay Burcu Nedir? Etkileri nelerdir?

Ay burcu doğduğumuz zaman diliminde ayın konumunun bulunduğu burçtur. Asıl burcumuz doğduğumuz saatte güneşin konumu üzerinden hesaplanır. Güneş burcumuz kişilik özelliklerimizi anlatırken ay burcu, kişinin ruhsal durumunu ve daha gizemli, herkes tarafınca anlaşılmayan yönlerini açığa çıkarır. Yani güneş burcunda bütün özelliklerimizi ortaya çıkartırken ay burcunda daha içsel, kimseyle paylaşmadığımız yönlerimizi keşfederiz. Bu yüzden ay burcu en az güneş ve yükselen burcumuz kadar önemlidir. Herhangi bir karar verirken duygusal mı davranıyoruz mantığımızla mı ilerliyoruz? Ailemizle ilişkilerimiz nasıl? Kime ya da neye karşı aidiyet duyguları besliyoruz ay burcu bütün bu soruların cevabını temsil eder. Aynı burcu taşıdığımız insanlarla farklılaştığımız noktaları ay burcumuza bakarak öğrenebiliriz.

Ay Burcunun Kişi Üzerindeki Etkileri
Ay burcunun annenizle olan ilişkinizde büyük etkileri var. Çocukluktan erişkinliğe kadar edindiğiniz alışkanlıklar ve annenizle kurduğunuz duygusal bağları da temsil eden ay burcu, üzüntüleri, mutlulukları, kırgınlıkları, geçmişi ve bilinçaltını da temsil eder. Herhangi bir durum içerisinde verdiğimiz tepkiler ve hissettiklerimiz ay burcumuz tarafından belirlenir. Örneğin güneş burcunuz balık ama ay burcunuz boğa ise boğanın duygular konusundaki inatçı ve garantici yapısı balığın mantık dışı duygusal kararlarını etkiler ve dengeler. Ayakları yere basmayan hayalperest balık burcunu, mantıklı ve kararlı boğa yola getirir ve olgunlaştırır.

Kendi iç dünyanızı keşfetmek, bambaşka bir bakış açısına sahip olmak istiyorsanız ay burcu yorumlarınızı da görmezden gelmeyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama