May 30, 2024

Aylık Burç Yorumu

Burcunuz Koç ise (21 Mart-19 Nisan)

Her zamankinden daha karamsar hissettiğiniz için bu ay insanlarla etkileşim kurmak zor olabilir. Deneyin ve bir süre geri çekilin sevgili Koçlar yalnızlık iyi gelecektir.

 

Burcunuz Boğa ise (20 Nisan-20 Mayıs)

Bu ay yapılan her şeye ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Sorun değil, her şeye yetişmek zorunda değilsiniz biraz daha kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırın.

 

Burcunuz İkizler ise (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler bu ay  biraz eğlence havasında olabilirsiniz. Sadece bunu yaparken bankadaki tüm bakiyenizi harcamadığınız ve kredi kartınızı patlatmadığınızdan emin olun.

 

Burcunuz Yengeç ise (21 Haziran-22 Temmuz)

Bu ay motivasyon bulmaya çalışıyorsanız, bunu normunuzdan farklı bir yerde, tercihen size enerji veren bir yerde yapmayı düşünün sevgili Yengeçler, değişiklik her zaman size iyi geliyor.

 

Burcunuz Aslan ise (23 Temmuz-22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar bu ay o elinizdeki telefonu hemen bırakın ve dikkatinizi sosyal medyada olup bitenlerin dışındaki şeylere odaklamaya çalışın. Yaratıcı bir şeye doğru bakın telefon ekranına değil!

 

Burcunuz Başak ise (23 Ağustos-22 Eylül)

Bu ay artık birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunuzu fark etme ayı sevgili Başaklar! ihtiyacınız olan desteği talep edin ve alın. İşleri kendiniz için gereğinden fazla zorlaştırmayın.

 

Burcunuz Terazi ise (23 Eylül-22 Ekim)

Bu ay yapabileceğiniz çok şey var sevgili Teraziler, ancak hepsini aynı anda yapmanıza gerek yok. Zamanınız ve enerjiniz konusunda daha bilinçli olun.

 

Burcunuz Akrep ise (23 Ekim-21 Kasım)

Kendinizi bir durumun en kötü senaryosu hakkında çok düşünürken bulursanız, bu konuda sahip olabileceğiniz daha olumlu düşünceler nelerdir? İşte Akreplerin bu ay boyunca sorması gereken tek soru bu.

 

Burcunuz Yay ise (22 Kasım-21 Aralık)

Etrafınızda olan biten her şeyden bunaldınız ve bazı şeyler ağır gelmeye başladı. Şu anda herkesle aynı hızda hareket etmek için baskı hissetmeyin sevgili Yaylar. Kendi hızınızda gidin.

 

Burcunuz Oğlak ise (22 Aralık – 19 Ocak)

Bu ay sevildiğinizi hissettiren insanlarla bağlantı kurun sevgili Oğlaklar. Size bu ay ihtiyacınız olan enerjiyi verecekler.

 

Burcunuz Kova ise (20 Ocak-18 Şubat)

Bu ay kendi kafanızda planlama yaparken ne kadar yapabileceğiniz ve ne zaman yapabileceğiniz konusunda pratik olmaya çalışın. Şimdilik arka brülöre bir şeyler koymanız gerekebilir.

 

Burcunuz Balık ise (19 Şubat-20 Mart)

Bu ay sırtınızı sıvazlayın sevgili Balıklar ve artık ne kadar ileri geldiğiniz için kendinize kredi verin.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama