June 16, 2024

Aylık Burç Yorumu

Burcunuz Koç ise (21 Mart-19 Nisan)

Bu ay bir şeylere balıklama dalmadan önce biraz düşünmeniz gerekiyor sevgili Koçlar. Çok fazla sorumluluk ve yükümlülük altına girmek sizi yoracaktır kapasitenizin üzerine çıkmayın.

 

Burcunuz Boğa ise (20 Nisan-20 Mayıs)

Umut bu ay en iyi müttefikiniz sevgili Boğalar. Hayalperest biri olmadığınızı biliyoruz ama keyfine düşkün biri olarak biraz da faydacı bir yerden hayal kurmaya ne dersiniz? Uzun zamandır gitmeyi istediğiniz o lezzet odaklı seyahat mesela? Manifest etmenin gücüne inanın.

 

Burcunuz İkizler ise (21 Mayıs-20 Haziran)

Bu ay yavaş ve istikrarlı olmakta fayda var sevgili İkizler. Bitiş çizgisine koşmaya gerek yok, önemli olan sonuç değil sürecin ta kendisidir, biraz sabır.

 

Burcunuz Yengeç ise (21 Haziran-22 Temmuz)

Bu ay etrafınızdaki yakın arkadaşlarınıza ve hatta tanımadığınız başkalarına gösterdiğiniz nezaket pek çok fayda sağlayabilir. Empatinin ne olduğunu en iyi bilen burçlardan birisiniz sevgili Yengeçler, olduğunuz kişiyi hatırlayın.

 

Burcunuz Aslan ise (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslanlar bu ara ilham perilerini kaçırmış durumda bu durum da onları sıkıyor çünkü belirli bir programa bağlı çalışmak en sevdikleri şeylerden. Beceri setinizi büyütmenin veya geliştirmenin yollarını arayın.

 

Burcunuz Başak ise (23 Ağustos-22 Eylül)

Kapalı kapılar ardında saklanmaktan artık sıkılmadınız mı sevgili Başaklar. İnsanların ihtiyaç duyduğu yetenek veya uzmanlığa sahipsiniz. Kendinizi oraya koyun.

 

Burcunuz Terazi ise (23 Eylül-22 Ekim)

Terazilere bu aralar bir haller oldu. Normalde fikirlerini beyan etmekten asla kaçınmayan sevgili Terazilerin bu aralar dilleri tutuldu. Sormaktan korkmadığınız zaman ihtiyacınız olanı alacaksınız.

 

Burcunuz Akrep ise (23 Ekim-21 Kasım)

Akrep burçları bu ay isviçre çakısı gibi, bütün görevleri üstlerine alıp yapmaya çalışıyorlar. Bu kadar çok görev yapmaktan kaçının. Basit tutun, yoksa bu ayın sonunda çok bunalacaksınız.

 

Burcunuz Yay ise (22 Kasım-21 Aralık)

Bir süredir ekonomik olarak sıkışık olan Yaylar bu ay yaşadı çünkü burcunuza nakit akışı var. Gereksiz harcamaları kısmaya çalışın.

 

Burcunuz Oğlak ise (22 Aralık-19 Ocak)

2023’e Oğlaklar biraz nane molla başladı. Siz de aylardır süre gelen salgından nasibinizi aldıysanız geçmiş olsun. Sağlığınıza odaklanın -hem mental hem fiziksel olarak- Hissettiklerinizi paylaşmaktan korkmayın.

 

Burcunuz Kova ise (20 Ocak-18 Şubat)

Bir süredir kendinizi iyi hissetmiyor olabilirsiniz ama üstünüzde baskı kurmayın sevgili Kovalar, bir ilham patlaması bekleyin. İyi bir şekilde kullanın. Fikirlerinizi yazmak yardımcı olabilir.

 

Burcunuz Balık ise (19 Şubat-20 Mart)

İnsanlara vermeniz gerekenden (veya verebileceğinizden) fazlasını teklif etme konusunda baskı hissetmeyin. Her seferinde aynı hataya düşen sevgili Balıklar kendi değerinizi bilmeye başlamanın zamanı gelmedi mi?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama