May 22, 2024

Aylık Burç Yorumu

 

Koç burcu

Koç burcu, bu ay rekabetçi ruhunuzu ön plana çıkarmaya hazır olun. İster dama oyununda rakiplerinizi ezin, ister ebelemece oyununda üstünlük sağlayın, durdurulamaz bir enerjiye sahip olacaksınız. Sadece ara vermeyi ve biraz dinlenmenin tadını çıkarmayı da unutmayın.

 

Boğa burcu

Boğa burcu, içinizdeki parti hayvanını harekete geçirmenin zamanı geldi çünkü Mayıs 2023 çılgın bir yolculuk olacak. Partinin can damarı siz olacak, masaların üzerinde dans edecek ve yanlarınız ağrıyana kadar güleceksiniz. Sadece susuz kalmadığınızdan ve hızınızı düşürmediğinizden emin olun, yoksa kendinizi bir yığın parti şapkasının içinde bayılmış bulabilirsiniz.

 

İkizler burcu

İkizler, sosyal kelebek kanatlarınız bu ay hiç durmadan çırpınacak. Partiler, mutlu saatler ve arkadaşlarınızla brunch randevularıyla dolu bir takviminiz olacak. Sadece telefonunuzun şarjını ve takviminizi güncel tuttuğunuzdan emin olun, yoksa yanlışlıkla (yine) çifte rezervasyon yapabilirsiniz.

 

Yengeç burcu

Yengeç burcu, endişelerinizi bir kenara bırakıp içinizdeki çocuğu kucaklamanın zamanı geldi. İster sokakta zıplayın ister su birikintilerinde sıçrayın, etrafınızdakilere neşe getirecek kaygısız bir ruha sahip olacaksınız. Su birikintilerinde sıçrayacaksanız yağmur çizmesi giydiğinizden emin olun.

 

Aslan burcu

Aslan burcu, 20 Mayıs 2023 yaratıcı gücünüzü ortaya çıkarmak için mükemmel bir zaman. İster resim yapın, ister yazın, ister duşta şarkı söyleyin, göz ardı edilemeyecek bir sanatsal yeteneğiniz olacak. Sadece bacaklarınızı esnetmek ve beyninizi dinlendirmek için ara verdiğinizden emin olun, yoksa kendinizi yaratıcı bir rutinin içinde bulabilirsiniz.

 

Başak burcu

Başak burcu, yapılacaklar listesini bir kenara bırakıp macera rehberini elinize almanın zamanı geldi. Mayıs 2023 yeni yerler keşfetmek ve yeni şeyler denemek için mükemmel bir zaman. Yanınıza atıştırmalıklar ve güneş kremi aldığınızdan emin olun, yoksa kendinizi aç ve bitkin bulabilirsiniz.

 

Terazi burcu

Terazi burcu, bu ay cazibeniz tam güçte olacak. Esprili şakalarınız ve karşı konulmaz gülümsemenizle insanların avucunuzun içinden yemesini sağlayacaksınız. Sadece ara verdiğinizden ve sosyal pillerinizi şarj ettiğinizden emin olun, yoksa kendinizi tükenmiş hissedebilirsiniz.

 

Akrep burcu

Akrep burcu, içinizdeki dedektifi ortaya çıkarmanın zamanı geldi. İster bir cinayet gizemini çözün, ister son dilim pizzayı kimin yediğini bulun, Sherlock Holmes’u bile etkileyecek detaylar için keskin bir gözünüz olacak. Sadece ara verdiğinizden ve beyninizi dinlendirdiğinizden emin olun, yoksa kendinizi olmayan ipuçlarını görürken bulabilirsiniz.

 

Yay burcu

Yay burcu, 2023 Mayıs konfor alanınızdan çıkmak ve yeni şeyler denemek için mükemmel bir zaman. İster bungee jumping ister yeni bir yemek denemek olsun, durdurulamaz bir cesarete sahip olacaksınız. Sadece içgüdülerinizi dinlediğinizden ve güvende kaldığınızdan emin olun, yoksa kendinizi boyunuzdan büyük işlerin içinde bulabilirsiniz.

 

Oğlak burcu

Oğlak burcu, bu ay CEO şapkanızı takıp kontrolü ele almanın zamanı geldi. İster iş yerinde bir ekibe liderlik etmek ister gönüllü bir proje düzenlemek olsun, etrafınızdakilere ilham verecek doğal bir liderlik yeteneğiniz olacak. Sadece mola verdiğinizden ve pillerinizi şarj ettiğinizden emin olun, yoksa kendinizi tükenmiş bulabilirsiniz.

 

Kova burcu

Kova burcu, insancıl ruhunuz bu ay tam güçte olacak. İster yerel bir barınakta gönüllü olun, ister bir bağış kampanyası düzenleyin, göz ardı edilemeyecek altın bir kalbe sahip olacaksınız. Sadece mola verdiğinizden ve kendinize iyi baktığınızdan emin olun, yoksa kendinizi tükenmiş bulabilirsiniz.

 

Balık burcu

Hayatın derinliklerine dalmaya hazır olun Balıklar, çünkü Mayıs 2023 sizin için bir iç gözlem ve düşünme zamanı olacak. Kendinizi “Neden buradayız?” ve “Pizza gerçekten hayatın tüm sorunlarının cevabı mı?” gibi büyük soruları düşünürken bulacaksınız.

Ama endişelenmeyin Balıklar, kendinizi keşfetme yolculuğunuzda yalnız olmayacaksınız. Yanınızda, kaselerinin etrafında daireler çizerek yüzen ve ara sıra durup size yargılayıcı bir bakış atan (çünkü dürüst olalım, onları beslemeyi en az bir kez unuttuğunuzu biliyorlar) güvenilir evcil japon balığınız olacak.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama