June 16, 2024

Bahar Stili İçin Ünlülerden İlham Alın

Onlardan ister nefret edin isterseniz de en büyük hayranları olun ama şunu kabul edin ünlü isimlerin gardırobumuza mutlaka bir etkisi oluyor. Instagram’da sonsuz bir aşağı kaydırma döngüsüne girdiğinizde durup ünlülerin stillerini kaydetmeye başlamadan önce en beğendiğimiz ünlü kombinlerini sizler için derledik, kim bilir geçiş mevsimi olan İlkbahar için 2021 gardırobunuzu oluştururken ya da bir gün sonra kombin yaparken belki de bu görünümlerden ilham alırsınız.

Hailey Bieber

Omuzları açık üstler bir süredir ortaya çıkmadı, ama artık bu kıyafetle Hailey Bieber’ı gördükten sonra bir tane giymek için yeniden ilham alabilirsiniz.

Kendall Jenner

Dolabınıza ekleme konusunda terzi elinden çıkmış bir pantolon kadar kendinize güvenebileceğiniz bir şey yok. Jilet gibi görünmenizi sağlayacak size özel bir pantolon ile kendinizi şımartın.

Lily Collins

Biker şortlarına hiç şans vermediyseniz şimdi tam zamanı! Çoktan gardırobuna katmış olanlar da kaldırdıkları yerden indirip yeni bir kombin düşünebilirler.

Ashley Graham

Evde rahat giyinmenin en iyi yolu? Tabi ki takım eşofman. Ashley Graham’da görülen bu çok yönlü krem rengine özellikle bayılacaksınız.

Zoe Kravitz

Son zamanlarda altın takılar yükselişte de olsa Zoe Kravitz’in gümüş küpe seçimi aklımızı karıştırmadı değil! Altın küpelerimizi çıkarıp yerine gümüş renkli takılar almanın zamanı belki de gelmiştir.

Bella Hadid

Bella Hadid’in şık şişme montu bu sezonun ‘kesinlikle dolabımda olmalı’ parçalarından. Herhangi bir jean ya da pantolon ile kombinlediğinizde kötü görünmek gibi bir seçeneğiniz bile olmayacak!

Gigi Hadid

Gigi Hadid’in heykeltıraş elinden çıkmış gibi görünen hacimli deri ceketi hafiften bir 80’ler havası da estiriyor. Eski bir moda zamanına dönmek hoş olmaz mı?

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama