July 20, 2024

Baharın En Renkli Tırnaklarını Görmeden Maniküre Gitmeyin

Son zamanlarda sürekli dönen tırnak trendlerine ayak uydurmanın zor olduğunu biliyoruz, ama bir adım geri atalım ve hayattaki daha basit şeyleri takdir edelim, mesela, bahar için birkaç oje rengi? Bugünlerde her yerde ortaya çıkan etkileyici bir renk tonu listesi topladık ve bu sezon kullandığı tüm renk tonlarını ve son zamanlarda beğendiği tasarımları sizler için inceledik.

Şu anda sevdiğimiz tasarımlar, cesur pastel izlenimler ve patlamalar. Fırça darbesi teknikleri ve soyut sanat için harikalar  ikisi de çok büyük birer trende dönüşecek bizden söylemesi. Renkler sessiz ancak doğru bir şekilde birleştirildiklerinde etkileyici bir kontrast oluşturabilirler. Şu anda başka bir büyük trend olan metal vurguyla da harika görünüyorlar. Artık neredeyse her yerde folyo pullarının ortaya çıktığını görüyoruz. Ve bu sadece buzdağının görünen kısmı. Gelin geri kalanını birlikte keşfedelim.

Şeftali

Uzman tırnak artistleri şeftaliyi bu sezonun en trend oje renklerinden biri olarak adlandırıyor ve buna katılmadığımızı söyleyemeyiz. Bu çok güneşli bir renk ve tayfın daha açık veya daha koyu tarafında gerçekten bir gölge seçebilirsiniz ve yine de kusursuz görünecektir.

Paslı Portakal

Uzman tırnak artistleri bahar için gümbür gümbür geldiğini söylediği bir başka oje rengi de gölge paslı turuncu. Bu tipik meyveli portakalınız değil daha çok tarçın gibi görünen gevrek, yanmış bir portakal.

Sarı

Sarı, tırnak artistlerinin bahar geldiğinde her zaman ulaştığı bir başka klasik renktir. Chanel’s Riviera gibi daha açık, neredeyse şeffaf bir sarı tonunu deneyebilirsiniz.

Sessiz Moka

Pürüzsüz bir moka gölgesi, bahar için çok iyi bir nötrdür. Sesi azaltılmış olabilir, ancak yine de gözünüze çarpıyor.

Pastel Mor

İlkbahar için iyi bir pastel mor ile asla yanlış gidemezsiniz. Biraz değiştirmek isterseniz, Fransız uçlu bir manikür oluşturmak için kullanmayı deneyin. Çok sevimli görünüyor ve “parkta sıcak bir gün” diye bağırıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama