April 21, 2024

Baharın Renklerine Yakışır Nail-Art Örnekleri

Manikürden her çıktığında yepyeni renkli tırnaklarınızla kendinizi bambaşka biri gibi hissediyor musunuz? Söz konusu manikür olduğunda bazen fazlaca masraflı bir sürece girebiliyoruz. Bunun çok basit bir yöntemi var! Evde kendi tırnak sanatçınız olmak!

Evde yapabileceğiniz en sevdiğiniz basit ve kolay tırnak tasarımlarını aşağıda derledik. bu tırnakları yapmak için uzman olmaya gerek yok.

Yıldızlar Geçidi
Bu görünüm için yapmanız gerekenler o kadar basit ki! Istediğiniz renkte bir ojeyi sürün ve üzerine tırnaklar için özel olarak üretilen yıldız şeklinde yapıştırmalardan yapıştırın, üzerine bir kat şeffaf oje sürdüğünüzde hazırsınız bile.

Kırmızının Gücü
Kırmızı renkte ojeleri kim sevmez ki? Yüzük parmağına yapılan tek bir yıldız bu klasik görünüme modern bir hava katıyor ve bir üst seviyeye taşıyor.

Altın Çizgiler
Bu neredeyse en kolay uygulayabileceğiniz görünümlerden biri. İnce bir fırçayla -ojenizin fırçasını da keserek inceltebilirsiniz- tırnağınızın ortasından aşağıya tek bir çizgi çekin, üzerine bir kat parlatıcı atın ve işte hazırsınız.

Beyaz Noktalar
Az çoktur mottosuyla hayatını yaşayanlardansanız bu görünüm tam sizlik. Beyaz noktalar ve nude tırnakların uyumuna bayıldık.

Minimal Pastel
Gerçekten güzel görünen pastel görünümlü tırnaklara bayılıyoruz. Daha uyumlu bir görünüm için her iki elinize de aynı renkleri aynı sırada uygulamaya dikkat edin.

Morun İki Tonu
Mor üzerine mor tırnaklarda muhteşem görünüyor. 2018 Pantone’nin ultraviyole rengini de stilinize taşımanız için harika bir fırsat.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama