July 13, 2024

Başak Burcu Analizi

Aslan burçlarının pençesinden kurtulduğumuz bu dönemden sonra şimdi sıra Başak burçlarında! Sevgili Başaklar, hayat planınızı kalem kalem ajandanıza geçirmeden önce burayı okumaya ne dersiniz? Hayatınıza aldığınız kişinin attığı her adımı öncesinden düşündüğü ve planladığı, her şeyi kusursuz yapmak gibi bir ödevi kendince üstlendiği senaryolar size çok tanıdık geliyorsa bu insan büyük ihtimalle Başak burcudur bizden söylemesi.

Başak burçları bile bu düzene çok düşkün olmak muhabbetinden fazlasıyla sıkılmış da olsalar dost acı söyler. Evde dağınık olan, anı yaşayan biriyle Başak burçlarının anlaşması biraz zordur. Yine de zıt kutuplar birbirini çektiğinden mi bilinmez Başak burçları genellikle hep aklı bir karış hava Balık burçları ile uyumlu gösterilir. Birbirinin tam zıttı bu iki karakterin gerek aile gerek iş gerek aşk ilişkileri zorlayıcı olabilir fakat imkansız değildir.

Başak burçları hayatı verimli yaşamak isterler. Elbette ki evde bütün gün yatıp dizi izledikleri zamanlar oluyordur ama bu boş zamanı yaratmak için de büyük ihtimalle öncesinden plan yapmışlardır. Duyguları konusunda fazla açık olmayan Başak burçları gizli romantiklerdir. Bir gün adınıza şarkılar yazarken bir sonraki gün bunu hiç o yapmamış gibi davranabilir. Fazla çekingen değillerdir yine de arada kendi kabuklarına çekilme eğilimine sahiptirler. Estetik algıları yüksektir, hayatlarında her zaman güzeli isterler ve bazen bu başlarına iş açabilir. Güzellik uğruna kapıldıkları bir insan onlarla aynı düşünce yapısında değilse Başaklar yine de şanslarını zorlamayı severler.

Aile ilişkilerine düşkün, dostlarına yardımcı, verici insanlardır. Yaptıkları iyiliğin karşılığını da beklerler. Çok titiz ve çalışkan oldukları için yaptıkları her iş neredeyse fayda odaklıdır. Eleştiriye çok gelemezler ama eleştirmeyi çok iyi bilirler. Yine de hayatınızda sırtınızı dayayabileceğiniz bir Başak burcu varsa ona sıkı tutunun çünkü farkında bile olmadan alacağınız en iyi tavsiyeleri sizinle paylaşabilirler.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama