June 18, 2024

Beyaz Gömleği Kombinleme Rehberi

Söz konusu kurtarıcı parçalar olduğunda beyaz gömleğin yerini tutan çok az kıyafet var. Kabul edelim ki hem iş pantolonlarınızla hem de jeanlerle bu kadar uyum sağlayan parça sayısı çok az. İster pamuklu kumaştan ister değerli satenden üretilmiş olsun beyaz gömlek içinde bulunduğu her kombini anında şık göstermek gibi bir güce sahip. Beyaz gömleğinizi kumaş bir pantolon ve blazer ile kombinleyip işe gidebilir ardından aynı gün altına Jean ve sneaker’larınızı çekip geceye devam edebilirsiniz. Beyaz gömleğin kullanım alanları hakkında daha fazla ilham almak isteyenleri yazının devamını okumaya davet ediyoruz!

İş Kıyafeti Olarak Beyaz Gömlek
Beyaz gömleğinizin bütün düğmelerini ilikleyip pileli midi boy eteğinizin içine sokun, altına da en sevdiğiniz botlarınızı çektiğinizde yeni bir iş gününe hazırsınız.

Biraz daha havalı bir görünüm için blazer ceketinizin kollarını kıvırıp biraz gömlek manşetlerini gösterebilirsiniz, bu küçük tüyo zaten bütün dikkatleri üzerinize çekecek altına basic bir siyah Jean giymeniz yeterli.

Önemli Bir Buluşmada Beyaz Gömlek
Klasik iş görünümünü akşama uyarlamak için yapacağınız şeyler çok basit! Gömleğinizin yakasını biraz açıp altına şık bir topuklu ayakkabı giymek!

Yine de işin içine biraz daha stil katmak isterseniz yelek elbisenizin altına giyip, yüksek topuklu botlarınızla beyaz gömleğinizi hareketlendirebilirsiniz.

Hafta Sonu İçin Beyaz Gömlek
Hafta sonu için tek bir isteğimiz var o da rahatlık. Boyu biraz daha uzun bir beyaz gömleği en sevdiğiniz siyah taytınızla kombinleyip, şık bir bere ve ayakkabı kombosuyla şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama