July 24, 2024

Beyaz Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Beyaz düğmeli bir gömleğin nasıl şekillendirileceği sorusu genellikle “kalem etek” veya “pantolon” ​​ile yanıtlanmıştır. Ancak genellikle iş görüşmeleri ve yönetim kurulu toplantıları için ayrılan gömlek bu yaz rahat ve havalı bir şekilde yenileniyor. Belki de en sevdiğiniz tasarımcıların veya yıldızlara onları bikiniler veya mini elbiseler üzerine giydiğini görmüşsünüzdür. Görünüşe göre giysi cilalı ofis giyiminden her şeyle uyumlu bir hırkaya dönüştürülmüş. Düğmeli, uzun kollu bir beyaz gömlek, özellikle içeride olduğunuzda ve klimanın patlama yaptığı zamanlarda sizi korurken, hafif bir keten karışımı sıcak aylarda çok ağır hissettirmez.

 

Gelin bu ofis gardıroplarının joker parçasını plaja, sokağa ve günlük giyimimize taşıyalım.

 

Şık Gezinti Kıyafeti

Mini parti elbiselerinden, Irina Shayk gibi gündüze uygun bir beyaz gömlek ile kombinleyerek en iyi şekilde yararlanın. Ayağınıza giyeceğiniz ayakkabı bu görünümü şık bir yere giderken giyebileceğiniz bir kombin de yapabilir tabi Irına Shayk’ın kalın tabanlı sandaletleri  yerine topuklu ayakkabı tercih ederseniz.

 

 

Günlük Cuma Kıyafeti

Rahat bir ofiste çalışıyorsanız, Jessica Alba’nın liderliğini takip edin ve bir tişörtle eşleştirilmiş önü açık beyaz gömlek ile profesyonel giyinmeyi daha basit ve konforlu bir hale getirin.

 

Sahilde Akşam Yemeği Kıyafeti

Lori Harvey gibi braletinin üzerine giydiği gömleğe benzer şekilde, mayonuzun üzerine açık bir düğmeyle beyaz gömleğinizi eşleştirerek plajdan akşam yemeğine kolayca gidin.

 

Kolay Ofis Kıyafeti

Tıpkı Kendall Jenner gibi bol pantolonlarla kombinlenen geniş, bol bir beyaz gömlekle zahmetsizce şık görünerek ofise dönün. Bu görünümün sadece ofiste kullanabileceğini de kim söyledi? Hafta sonu planlarında da biraz daha maskülen görünmek istediğinizde bu kombine başvurablilrsiniz.

 

Seyahate Hazır Kıyafet

Tatile ya da seyahate çıkmadan önce , Akech’inkine benzer şık bir gömlek ile kıyafetinizi mükemmel bir şekilde katmanlandığınızdan emin olun.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama