May 23, 2024

Beyaz Jean Nasıl Kombinlenir?

Beyaz kot pantolonlar sadece sıcak havaların en iyi denim tercihi olmakla kalmadı, aynı zamanda sonbahar, kış ve ilkbaharın vazgeçilmezi haline geldi. Ancak, henüz bir çift beyaz pantolonunuz yok ve alsanız bile nasıl kombinleyeceğinizi bilemiyorsanız size yardım etmek için buradayız. Son yılların kuşkusuz en yükselişte olan trendi beyaz, ekru jean’ler birkaç küçük tüyo ile aslında dolabınızdaki çoğu parçaya uyum sağlayacaklar ve bir kez denediğinizde bir daha üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.

Havalı

Beyaz kot pantolon birçok estetiğe dahil edilebilir, ancak özellikle havalı gardıropları arasında yaygındır. Görünümü elde etmek için en sevdiğiniz gömleği alın ve pantolonunuzun içine sokun. Omuzlarınızın üzerine bir kazak geçirin (kollar çapraz veya çapraz değil) ve görünümü bir çift mokasen veya düz ayakkabıyla tamamlayın

Küçük Bir Renk Patlaması

Tamamen beyaz bir kıyafet başlı başına bir ifadedir, ancak aynı zamanda daha cesur, iddialı parçalar için de nötr bir fon oluşturabilir. İster renkli bir hırka veya kazak, ister elektrik tonunda ayakkabı veya göz alıcı bir çanta olsun, parlak beyaz kot pantolonunuz ve uyumlu bir tişörtün vurgulu renkli eklentilerinize arka planda kalmasına izin verin.

Y2K

2000’lerin başı moda stilleri 2022 için geri döndü ve tüm kroşe üstler, askılı tasarımlar, kesikler, bürümcük üstler ve gömlek gibi bandanalar parlak beyaz altlarla iyi bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu eski trend estetiğini gerçekten yakalamak için kelebek klipsler, deri bir blazer veya mini bir çanta ekleyin.

Crop Bir Kazak ile

Sonbahara doğru havanın çok fazla tahmin edilemez olduğu birkaç geçiş günü yaşayacaksınız. Bu günlerde, en sevdiğiniz beyaz kot pantolonunuzu şirin, kısa bir kazak ile kombinleyin, böylece hem sıcaklığınızı yakalayın hem de serin kalın.

Büstiyer ve Gömlek

Deniz kenarında gerçekten serinlemiyor olsanız bile, beyaz kot pantolonunuza mevsimlik parçalarla plaj dostu bir hava verebilirsiniz. Bir bralet veya mayo üstüne geçirin ve üzerine baskılı, kısa kollu bir gömlek giyin. Bir çift parmak arası terlik bu rahat görünümü tamamlayacak.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama