July 24, 2024

Beyonce’nin Güzellik Sırları

Ünlülerin hayatlarına dair her şey merak konusu! Ne giydiler, nerede tatil yaptılar, sabah uyanınca nasıl görünüyorlar? Tüm ünlülere dair tüm cevapları alsak da hiçbir cevabın açıklayamacağı bir ünlüden bahsedeceğiz şimdi. Beyonce ve güzelliğinin arkasındaki sırları açıklıyoruz!
Destiny’s Child ile sahneye adım attığı ilk günden beri tüm gözler onun üzerinde, üstelik her yıl müzikal anlamda daha başarılı olmaya devam ederken bir yandan giderek güzelleşmeye başladı. Beyonce bunu nasıl başarıyor sizce?

Annenizi dinleyin!
En iyi güzellik tavsiyelerini hep annesinden aldığını söyleyen Beyonce, fiziksel güzelliğin geçici ama iç güzelliğin kalıcı olduğunu hep söylüyor. Bir de annesi aslında hepimizin bildiği ama uygulamakta bazen zorlandığımız o tavsiyeyi de sık sık tekrar ediyormuş: “Uyumadan önce makyajını mutlaka sil.”

Saçlarınıza bebek gibi bakın!
Muhteşem saçlara sahip olan Beyonce için doğal yağlar ve vitaminlerle bakım yapmak olmazsa olmaz. Sülfatsız şampuanlar kullanmaya özen gösteren sanatçı, bakım konusunda kendini geliştirmeye de özen gösteriyor. Hatta kuaförü çok fazla şey bildiği için sık sık onunla dalga geçiyormuş. Tabii kuaför salonu olan annesinin de bu konuda etkisi büyük.

Doğallığı koruyun!
Beyonce ile uzun süre çalışan makyaj sanatçısı Jackie Gomez’e göre, Beyonce daima kendisi gibi görünmeye çalışıyor. Takma kirpik kullansa bile bunu tek parça olan ürünlerle yapıyor, cilt tonuna çok yakın primerlar kullanıyor ve abartılı olmamaya çalışıyor.

Tüm vücudunuza ilgi gösterin!
Beyonce geceleri uyumadan önce sadece yüzüne krem sürüp yatağa girmiyor. Boyun ve göğsüne de yüz kremini uyguluyor. Vücudun en kuru bölgeleri dizlerini ve dirseklerini de kremliyor.

Bol bol kale suyu için!
Aslında kale dediğimiz lahana ailesinin bir üyesi ve Türkiye’de kara lahana olarak da adlandırılıyor. Beyonce sık sık kale suyu içiyor ve bu da iç güzelliğin aslında vücut sağlığıyla ilgili olduğunu da gösterir. Sonuçta vücudunuz ne kadar sağlıklı olursa, cildiniz ve saçlarınız da o kadar parlak ve güzel görünür.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama