June 25, 2024

Bir Jean 3 Farklı Görünüm

Günlük stil denilince ilk akla gelen parçalardan jean’i bazen  o kadar çok aynı şekilde kullanıyoruz ki biraz dinamizm katma ihtiyacı duyabiliyoruz. Her sene değişen denim trendleri de bu konuda yardımcı olmuyor. Jean pantolona trendden çok yıllarca giyilebilecek bir yatırım parçası olarak bakıyorsanız şanslısınız, birazdan tek bir jean pantolon ile yapabileceğiniz 3 farklı kombin önerisi ile karşınızdayız.

Basic Üst + Jean + Sneaker

Bu kombini bilmeyen yoktur fakat yine de en kararsız günlerde elimiz hep ona gitmez mi? Beyaz basic bir tişört, vücuda oturan, ölçülerine uygun bir jean pantolon ve şık bir sneaker ayakkabının atlatamayacağı gün yoktur. Akşam için devam edecekseniz üzerinize alacağınız bir blazer ya da deri ceket bu kombini direkt akşama taşıyacaktır.

Denim on Denim

Hazır jean giymişken oyunu biraz daha yükseltmeye ne dersiniz? Jean üzerine jean giymek her zaman kolay bir stil tercihi değildir bu yüzden burada verebileceğimiz en büyük tüyo 2 farklı parçanın en azından tonlarının benzer olduğuna dikkat edin. Hazır denim on denim yapmışken gözleri daha da yormamak için içinize basic tek renk bir üst giymenizi öneriyoruz.

Gömlek + Jean + Topuklu Ayakkabı

Kim demiş jean kombini şık olamaz diye? Taşlı jean pantolonunuzu şık bir beyaz gömlek ve açık topuklu ayakkabı ile kombinlerseniz en şık ortamlara en havalı görünümünüzle katılabilirsiniz. Güneş gözlüğü ve çanta gibi detayları da es geçmeyin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama