May 22, 2024

Biraz Nostalji! Gelmiş Geçmiş En İyi Diziler

Biraz Nostalji! Gelmiş Geçmiş En İyi Diziler

Merhabalar, Biraz Nostalji! Gelmiş Geçmiş En İyi Diziler adlı makalemize hoş geldiniz.

Arka arkaya dizi izlemek için şu sıralar bolca zamanımız var! Siz de Netflix’i açıp bir saat boyunca seçim yapmakta zorlananlardansanız size harika bir eski diziler seçkisi ile geliyoruz. Hafta sonu temizlik planlarınızı unutun, çekirdek ve kumandanız hazırsa işte önerilerimiz;

Breaking Bad

Yayınlandığı günden beri büyük ses getiren ve genişçe bir hayran kitlesine sahip olan Breaking Bad yıllar geçse de adından söz ettirmeye devam edecek. Para durumları hiç de iyi olmayan bir kimya öğretmeni kanser olduğunu öğrenir. Bu haber üzerine kahramanımız Walter White evin borçları ve ailesini zor durumda bırakmamak için kimya bilgisiyle karanlık tarafa geçmeye karar verir. Şimdiden uyaralım bu dizinin bağımlılık etkisi var!

Mad Men

Bu diziyi izlerken dekora ve kıyafetlere o kadar çok gözünüz takılacak ki diziye odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Reklam sektörünün ilk gelişmeye başladığı günlerin hikayesini izlediğimiz Mad Men’de yalanlar, gizlenen olaylar ve ikili ilişkilerin çıkarcılığı yüzünden biraz sinirlenebilirsiniz ama 1960’lar havası solumak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken bir yapım.

Glee

O zaman dans ve eğlence… Şarkılı ve danslı diziseverler buraya! Hem sürekli pozitif hissetmenizi sağlayacak hem de belki de geçmişten bildiğiniz birkaç güzel şarkıyı size hatırlatacak olan Glee şarkı söylemeye aşık liseli gençlik korosunun başından geçenlere odaklanıyor.

Gilmore Girls

İşte kalpleri eritecek bir anne kız ilişkisi. Rory ve Lorelai’in insanı kıskandıracak biçimde yakın olan anne kız bağına tanıklık edeceğiniz bu diziyi izlerken siz de Rory ve Lorelai ile büyüyüp olgunlaşacaksınız.

Dexter

Seri katil hikayelerini ne kadar seviyorsunuz bilmiyoruz ama bu katilin cinayet işlemek için geçerli bazı sebepleri var! Yayınlandığı dönemde de büyük heyecan yaratan ve her bölümü sabırsızlıkla beklenen Dexter beklediğiniz kadar korkunç ve kötü çıkmayacak hatta onu belki de çok seveceksiniz.

 

Biraz Nostalji! Gelmiş Geçmiş En İyi Diziler adlı makalemizin sonuna geldik.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama