May 22, 2024

Bütçe Dostu Dekorasyon Tavsiyeleri

Bütçe Dostu Dekorasyon Tavsiyeleri

Merhabalar, Bu makalemizde sizlere Bütçe Dostu Dekorasyon Tavsiyeleri vermeye çalışacağız.
Güzel ışık alan her evin güzel görünebileceğini düşünüyoruz. İsterse para biriktirdiğiniz bir dönemde olun evinizi küçük dokunuşlarla bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. İlk adım (ve bu madde için nerede ve nasıl yaşadığınız önemli değil) evinizi temizlemek ve organize olmak. Bu iki şeyi tek başına yapmak, alanınızın kalitesini önemli ölçüde artıracaktır.

Tek Bir Duvarı Boyayın
Duvarlarınızı boyacı tutmak yerine kendi başınıza boyamak bütçenizi epey rahatlatan aktivitelerden biri. Yalnızca bir duvar boyayacağınız için de boya maliyetiniz de inmiş olacak.

Eski Koltuğu Kılıfla Yenileyin
Tamamen yeni bir kanepe satın almak yerine, alanınıza yeni bir görünüm kazandırmak için yeni bir koltuk kılıfı alabilirsiniz.

Yıpranmış Eşyalardan Kurtulun
Neleri satın alabileceğinizi ve satın alamayacağınız konusunda endişelenmeye başlamadan önce, neyi kurtarmanız gerektiğini düşünün. Tarihli, yıpranmış veya hasar görmüş eşyalar evinizin görünümünü kötü gösteriyor olabilir ve eğer gerekli değilse, bunları kaldırmak evinize temiz bir sayfa açabilir.

Duvarlara Sanat Eserleri Asın
Pahalı olmak zorunda değil çerçeveli baskılar bile bir odayı bambaşka bir hale getirebilirler. Bu projeye gerçekten hazırsanız, kendi sanat eserinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Boyadığınız tek duvarınızı kendi kişisel galeriniz haline getirebilirsiniz.

Saksı Bitkisi Edinin
Yapay çiçekler düşük bütçeli durumlarda eve tatlı bir hava katabilir. Uygun fiyatlı bir seçenek bulun ve güzel bir standa veya el yapımı bir saksıya yerleştirin.

Kabloları Gizleyin
TV veya aydınlatma armatürleri tarafından çirkin kordonların ve tellerin gizlenmesi, evinizin zahmetsizce temiz ve düzenli görünmesini sağlar.

Eski Bir Merdiveni Hayata Döndürün
Garajınızda duran eski ahşap merdiven bir sonraki favori dekorunuz olabilir. Bir miktar zımpara kağıdı ve hatta bir kat boya ile temizleyin, ardından yedek havluları saklamak veya battaniye atmak için kullanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Dekorasyon Tavsiyeleri adlı makalemizin sonuna geldik..

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama