June 25, 2024

Bu Ayakkabı Modelleri Jean Pantolonlarla Her Zaman Uyum İçerisinde

Mütevazı bir kot pantolondan daha klasik bir şey var mı? Şahsen biz hayır diyoruz. Bu zamansız parça, yaş veya cinsiyetten bağımsız olarak dünyanın her köşesinde hemen herkesin gardırobunda kendine yer buluyor.

Tabii ki, bir ürün bir kot pantolon kadar çok yönlü olduğunda, olaya veya duruma bağlı olarak onları kombinlemenin yaklaşık bin farklı yolu vardır. Ancak bugün, kot pantolonları ayakkabılarla nasıl eşleyeceğiniz hakkında konuşmak için buradayız.

Sizi bilmiyoruz ama konu stil ilhamı olduğunda, biz her zaman sokak stili görüntülerine bakmayı seviyoruz ve neyse ki son zamanlarda çok sayıda kıyafet fikri var. Her sezon, moda seti her renk ve siluette kot pantolonlarla sokaklara çıkıyor ve denimlerini her zamankinden ilginç ayakkabı seçenekleriyle şekillendiriyor. Bunlar çığır açan kıyafet formülleri mi? Hayır, ama bazen en iyi görünüm en basit olanlardır.

 

Jean + Sneaker

Bir klasiği başka bir klasikle eşleştirmekten daha parlak bir fikir aklımıza gelmiyor! Gardıroplardaki en basit giy çık formülünü yaratan jean pantolon sneaker ikilisi zamansız bir klasik ve hakkında söylenecek çok fazla şey yok. Tek yapmanız gereken sevdiğiniz bir pantolonu sevdiğiniz bir sneaker ile bir araya getirmek!

 

Jean + Topuklu Ayakkabı

Sneaker kadar kolay kombinlenmese de topuklu ayakkabılar da yıllardır jean pantolonların en şık eşlikçisi. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri paça boyu ve modeli. Geniş paça pantolonlar bize göre topuklulara daha çok yakışıyor.

 

Jean + Asker Botu

Asker botu gibi fazlasıyla maskülen bir parçayı jean ile kombinleyip yumuşatabilirsiniz. Eğer bu ikili size fazla erkeksi geliyor ise canlı renklerle kombine biraz hareket katın.

 

Jean + Topuklu Sandalet / Terlik

Son iki yaz sezonuna damgasını vuran az topuklu terlik ve sandaletler jeanler ile o kadar şık duruyor ki kıyafeti anında bir üst seviyeye taşıyor. Siz de şıklık dozunu yükseltmek istediğiniz günler bu ikiliye başvurabilirsiniz.

 

Jean + Bilekli Bot

Bu klasik görünümde değiştirebileceğiniz tek şey var o da son sezon şık bir bilekli bot! Küt burunlu bilekli botlar bu sezon çok ön planda bizden söylemesi!

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama