July 13, 2024

Bu Bahar Deneyebileceğiniz 7 Trend Kombin

Bahar aylarına girmiş de olsak havalara çok güven olmuyor. Bir gün önce 27 derecede yanarken bir gün sonra 10 derecede donabiliyoruz. Bahar ayları böyledir, sabah güneş kavururken akşam üzerinize mont almak ihtiyacı hissedeceğiniz günler olur. Bu geçiş mevsimlerinde hem şık hem mevsime uygun giyinmekte zorlanıyorsanız işte size geçiş mevsimlerinin kurtarıcısı olacak çok yönlü 7 farklı kombin önerisi;

Yelek + Kumaş Pantolon

Eğer gardırobunuzda bir yelek var ise zoru başarmışsınız demektir çünkü kombinlemesi en zor parçalardan olan yelekler genellikle alınsa da gardıropta boş boş dururlar. Bu bahar bunu değiştirmeye niyetli iseniz yeleğinizi bluz gibi ceket pantolon kombinlerinin içine giyebilir, topuklu ayakkabı ve deri çantalarla tamamlayıp formal görünümünüze feminen bir hava katabilirsiniz.

Renk Patlaması

Tek renk giyinmek size hala tuhaf geliyor ise bu bahar bu önyargıyı kırmaya ne dersiniz? Sezonun dikkat çekici renklerinden yeşilin en bahara uygun tonunu hayvan desenli bir çanta ile bir arada kullanın, denedikten sonra bu kombine bayılacağınıza eminiz.

Deri Etek + Desenli Hırka

Biraz daha soğuk günlerde birden aklınız karışıyor ve ne giyeceğinizi bilemiyor musunuz? Deri ve midi etekler tam da bunun için varlar! Havanın daha serin olduğu günlerde desenli hırkanızı düz renk eteklerle bir arada kullanabilirsiniz. Etek ve hırka kombini her mevsime nasıp olmaz kıymetini bilin.

Pileli Etek + Ceket Gömlek

Zamanında trendlere kanıp uzun bir pileli etek aldınız ve şu an nasıl kombinleyeceğinizi bilemiyorsunuz.. İşte tam da bu noktada imdadınıza en yeni trendimiz ceket gömlekler yetişiyor. Loafer ya da babet ayakkabı ve bilekten çorapla bu kombini daha maskülen ve sportif bir hale sokabilirsiniz.

Büyük Yakalar

Karar verdik bu bahar da büyük büyük yakaları görmekten büyük mutluluk duyacağız! Kış boyunca kazak ve hırkalarda karşımıza çıkan bu trendi yazın da elbise ve bluzlarda görmeye devam edeceğimize emin gibiyiz. Şimdilik büyük yakalı bir hırkayı kombininize katabilirsiniz.

Jean Elbise + Sandalet

Jean elbiseler adeta baharın gelişini müjdeleyen parçalar! Peki onları yazın en favorisi sandaletlerle kombinlemeye ne dersiniz? Havalar hala biraz serin iken sandalet çorap kombini denemeye ne dersiniz? Biliyoruz cesur bir adım ama moda cesur stilleri sever!

Salaş Hırka + Beyaz Jean + Sandalet

Beyaz jean pantolondan ne zaman bıkacağız biz de emin değiliz. Serin ama bir o kadar da güzel bir günde beyaz tişört beyaz jean pantolon kombininizin altına sandaletlerinizi çekebilir, serin rüzgarlara karşı üstünüze de salaş bir hırka atabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama