July 13, 2024

Bu Bahar Tekrar Moda Olacak 90’lar Trendleri

İster daha ağır başlı ve ciddi bir tarzınız olsun ister daha renkli ve çocuksu 2021 bahar modasında hepimize yetecek kadar 90’lar trendi var. Son 5 senedir tamamen 90’lara dönüş yaptığımız mikro trendler bu sene de devam edecek gibi görünüyor.

İster 90’larda çocuk olun ister 90’larda doğmuş olun bu trendler hepimizin gardırobuna girmekte kararlı.

Patchwork

Tek bir desene karar veremiyor musunuz? O zaman Patchwork’e ne dersiniz? 90’larda biraz grunge çekiciliği olan romantik bir dokunuştu ve bugün hala aynı grunge ve romantik havayı aynı anda stilimize taşıyabiliyor.

Dökümlü Pantolon

Terzi elinden çıkmış bir görünüm peşinde iseniz yeni bir bol, dökümlü ama iyi dikilmiş pantolonu gardırobunuza katabilirsiniz. Bu tip pantolonlar takım elbise dostudur ve aynı zamanda biraz daha gündelik bir çekicilik verir, gömlek ve tişörtlerle kolayca eşleştirilebilir.

Sporcu Sütyeni

Sportif trendler 90’ların nostaljik havasını en çok ortaya çıkaran trendlerden. Eşit derecede atletizmden ilham alan bir kapüşonlu ile üst veya zıt midi etek ve hırka ile kombinlemeyi deneyin.

Yelekler

Geçişli bir görünüm için 90’ların yeleğini yelek, kot ceket veya kolsuz blazer olarak düşünün. Yelekler farklı parçaları bir arada giyerken alta giydiğiniz parçaları elinizden gelen en iyi şekilde göstermenize olanak tanır.

Dar Silüetler

90’ların tamamı daracık silüetlerle ilgiliydi. İpek kombinezonlardan kadife saten elbiselere kadar her şey hafif bir feminen hissine sahipti. Sabah, öğlen veya gece için denemeye değer bir görünüm özellikle 2021 baharında.

Eşofman Altı

90’lardan 2021 baharı için geri dönen atletizmden ilham alan bir başka görünüm ise eşofman altı. Parlak kırmızı, sarı veya klasik siyah-beyaz renkler… İnanılmaz bir konfor sağlıyor olmaları eşofman altlarını gelecek sezonun en sevilen gardırop demirbaşı haline getirecek.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama