April 21, 2024

Bu Çanta Modellerinin Modası Asla Geçmiyor!

Her ne kadar moda endüstrisi her sene yeni şeyler çıkarıyor da olsa aslında dönüp dolaşıp hep aynı şeyleri giyiyoruz. Bu yüzden trendlerden alışveriş yaparken zamansız parçalara yatırım yapmak çok önemli. Tasarımcılar tarafından tasarlanan çantalar ve lüks moda markalarının çantaları öyle herkesin anında satın alabilecekleri parçalar değiller. Eğer tasarım bir ürün almak istiyorsanız vereceğiniz paranın hakkını alacağınız, yıllarca kullanacağınız bir modelde karar kılmak en doğrusu. Aşağıda sizin için biraz araştırma yaptık ve sadece yaşla birlikte daha popüler hale gelen klasik çantaları belirledik. Hepsi her zaman şıklığın zirvesi olarak kabul edilecek modern klasikler.

  • Bu klasik kutu şeklindeki çanta yıllar içerisinde asla modası geçmeyecek, her kıyafete ve ortama uygun bir tamamlayıcı. Doğru renkte bir seçim yaparsanız yıllarca kullanabilirsiniz.
  • A.P.C. yarım ay çantası, zamansız minimal parçalardan biri olan klasik bir postacı çantası. O kadar modern ve sade ki her kıyafetle gidebilir.
  • Chanel çantanın tanıtıma ihtiyacı yok. Tartışmasız dünyanın en ünlü çantası ve 1955 yılında yaratılan ilk omuz çantası. Chanel hayranlarının bu çanta ile ilgili sevdiği bir diğer detay ise ruj için özel bölmeye sahip olması.
  • Antigona, piyasaya sürüldüğünde Kate Moss, Gwyneth Paltrow ve Beyoncé gibi kişilerin taktığı çantaydı ve 10 yıl sonra bir ikona dönüştü. Bu sene Givency bu ikonik çantanın farklı modellerini de çıkardı.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama