May 20, 2024

Bu Çocuk Odası Fikirlerine Çocuğunuz Da Bayılacak!

Çocuklara bir şeyleri beğendirmek bazen oldukça zor olabiliyor. Kendi kararlarını vermeye başladıkları ve kişisel zevkleri gelişmeye başladığı an onları ilgilendiren her konuda söz sahibi olmak istedikleri bir zaman dilimleri var. Siz de çocuk odası düzenleyecek ya da değişiklik yapacaksanız ve evde her şeye karışan bir minik varsa aşağıdaki tavsiyeler ile her iki tarafı da mutlu edebilirsiniz.

Nötr Bir Renk Paleti ile Başlayın
Çocuklarınızın büyüyebileceği nötr bir renkle başlamak, geçişli bir yatak odası düzenlemenin anahtarıdır. Duvarları beyaza boyamakla başlayabilirsiniz. Beyaz, gelişen zevkleri için boş bir tuval görevi görecek ve bu durum gençlik yıllarına girdiklerinde kesinlikle kullanışlı olacak.

Tavanda Bir Farklılık Yapın
Her yeri duvar kağıdı yapmak yerine, sadece tavana duvar kağıdı kaplayarak fark yaratan bir odaya sahip olabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta duvar kağıdının deseni. Evdeki miniklerin de hoşuna gidebilecek, eğlenceli bir tasarımı tercih edebilirsiniz.

Sabit Depolama Alanları Yaratın
Ranza artık modası geçmiş bir şey olarak görülüyor da olsa ihtiyaç duyduğu modern dokunuşu siz sağlayabilirsiniz. Bütçeniz izin veriyorsa, çocuğunuzun yatak odasına yerleşik raflara sahip özel bir ranza yaptırabilir, kitap, oyuncaklar, kıyafetler için fazlaca alan yaratabilirsiniz.

Çok Amaçlı ve Dönüşümsel Mobilyalara Yatırım Yapın
Paranızı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için çok amaçlı ve dönüşümsel mobilyalara yatırım yapabilirsiniz. Örneğin ufak bir hareketle koltuğa dönüşebilecek katlanır bir yatak alırsanız artık kafanızı dinlendirebileceğiniz huzurlu bir yere sahip olursunuz birkaç yıl sonra çocuğunuz aynı eşyayı harika bir yatak olarak da kullanabilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama