April 25, 2024

Bu Kış Deneyebileceğiniz Bot-Elbise Kombinleri

Onları ne kadar sevsek ve onlarsız düzenli giyinemesek de, her gün kot pantolon giymekten bıktık ve biraz yorulduk. Elbette, böyle hisseden tek biz olamayız? İşte tam da bu yüzden kendimize biraz stil meydan okuması belirledik, sizi de katılmaya davet ediyoruz.

Sonbahara girdiğimiz için, öngörülebilir bir gelecekte denimden vazgeçmeyi kendimize görev edindik ve bunun yerine, en sevdiğimiz görünümü benimseyeceğiz: çizmeli elbiseler.

Elbiseler ve bilekte botlar şık görünmekten asla vazgeçmezler ve sezonun size getirdiği her türlü terzilik engelini aşmanıza yardımcı olurlar.

Şimdi, hangi tür botların hangi tarz elbiselere en çok yakıştığını merak ediyor olabilirsiniz. Maksiden mini elbiselere ve bağcıklı botlardan Western çizmelere kadar, elbiselerle yarım bot giymenin havalı yollarını keşfetmek için kaydırmaya devam edin.

Maksi Elbise Deri Ceket

Hiç kimse bu sezonun en çok talep gören ürünlerine Lucy Williams gibi havalı bir dönüş yapamaz ve bu örgü elbise ve fermuarlı çizme kombinasyonu kesinlikle bir istisna değildir. Harika bir görünüm için ilham alabilirsiniz.

 

Retro Silüetler

Yetmişlerden ilham alan stil, sezonun en büyük çıkarımlarından biri olduğunu kanıtlıyor. Alyssa Coscarelli’nin süveter elbisesini, kareli şalını ve platform botlarını yeniden yaratarak gıpta edilebilir retro havayı yönlendirmeye ne dersiniz?

 

 

Karıştır Giy

Herkes şık görünmenin en kolay yollarından birinin ayakkabınızın rengini kıyafetinizle uyumlu hale getirmek olduğunu bilir. Bu ayakkabı konusunda en büyük tüyolardan biridir. Eni’nin çizmelerini elbisesinin bej tonuyla harmanlaması kusursuz bir örnek teşkil ediyor.

 

Kısa Lüks

Ellie düz bilekte botların gücünü biliyor. Topuklu giymeye meyilli olduğumuz elbiseleri düz bilekte bot ile nötrleyerek  neden kıyafet rotasyonunuzu sarsmıyorsunuz?

 

Batıdan İzler

Biz önlük elbiseleri popüler olmaya başladıkları günden beri seviyoruz. Peki bu romantik parçaya büyük bir farklılık katacak olsak ne yapardık elbette ki onu bir çift iddialı Western çizme ve botuyla kombinlerdik.

 

Ahenkli Tonlar

Renk gruplarını seçmeye gelince, klasiklerin gücünü de göz ardı etmeyin. Tek renkli bir görünüm, cesur renkler kadar etkili olabilir. Ada’dan not alın ve ahenkli tonlardaki aksesuarlar, botlar ve elbiselerle tüm gücünüzü kullanın.

 

Çiçek Deseni

Çiçekli elbiseler yıl boyunca vazgeçilmezdir, ancak sonbahar geldiğinde en iyi şekilde güzel baskıyla şık bir kontrast sağlayan kalın, sorunsuz düz çizmelerle giyilirler.

 

Sinsi Eşleştirme

Bu sezona hakim olan iki tür elbise var: büyük beden önlükler (yukarıda detaylandırdığımız gibi) ve genellikle file kumaştan modellenen dar kesimler. Allison Ho, eşit şekilde oturan bir çift süet çorap çizme ile ikincisini nasıl şekillendireceğini gösteriyor.

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama