June 18, 2024

Bu Kış Herkesin Gardırobunda Olması Gereken Parçalar

Trendler gelir ve gider, ancak gardırobunuzdaki zamansız parçalar sezondan sonra geri dönmenizi sağlar. Loaferler ve bazı çantalarımız gardıropların artık demirbaşı olmuş olsa da pek çok yeni parça da artık zamansız gardıroplara ışık yakmaya başladı. Annenizden kalan deri pantolon belki bu sınıfa girmez ama düz kesim bir jean pantolon artık her evin ihtiyacı kategorisinde.

Modern ama uzun ömürlü bir kapsül gardırop yaratmak tamamen “eski ve yeniyi bir arada kullanmak” değil, bunun yerine gardırobunuza bazı güncel klasikleri eklemekle ilgili. Bu listedeki parçalar her gün giyinmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor ve en az çabayla bile şık görünmenizi sağlıyor.

Jilet Gibi Bir Beyaz Gömlek

Beyaz bir gömlek giymek her zaman şık bir stil kararıdır. Bu tip keskin hatları olan iyi terzilik elinden çıkmış düğmeli bir gömlek ile asla yanlış yapmış olmazsınız.

Düz Kesim Jean Pantolon

Skinny kot pantolonlara veda ettik ve düz paçalı kot pantolonlara merhaba dedik. Düz paçalı jean, hem topuklu ayakkabılara hem de spor ayakkabılarla en çok uyan jean kesimi.

Altın Halka Küpe

Altın halka küpelerin birlikte kullanıldıkları her görünümü anında daha şık ve farklı bir şeye dönüştürme gibi bir güçleri var. Son zamanların en yükselen trendi eşofman altı ve sweatshirtlerin üzerine bile taksanız anında kendinize has havalı bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Beyaz Spor Ayakkabılar

Temiz, modern ve keskin… Zamansız bir gardırobun ihtiyacı bir çift beyaz spor ayakkabıdan başka ne olabilir?

Büyük Boy Blazer

Büyük boy bir blazer, harika bir üst üste giyinme parçası. Onu kot pantolon, etek, deri pantolon aklınıza ne gelirse kombinleyebilirsiniz. Kombinize kattığınız diğer parçaların fazla kadınsı olduğunu düşündüğünüz an üstünüze bir oversize blazer atın, farkı göreceksiniz.

Küçük Bir Deri Dokunuşu

2020’de bir ton deri – deri pantolonlar, ceketler, trençkotlar, botlar, elbiseler ve daha fazlasını gördük. Özellikle deri pantolonlar, her şeyi daha havalı gösterdikleri için harika parçalardır.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama