April 21, 2024

Bu Kış Herkesin Giyeceği Mont Modelleri

Kış aylarına giriş yapmışken hala kışlıklarını çıkarmayanlar varsa uyaralım mont mevsimi geldi. İster ofiste ister evde çalışıyor olun evde olduğumuz süreç boyunca her şeyde olduğu gibi mont trendlerinde de değişiklikler yaşandı. Kiminiz yıllardır giydiği yatırım parçalarından vazgeçmek istemiyor olabilir fakat kış iyice gelmeden yeni bir mont isteyenleri buraya alalım. İşte bu kış sıkça göreceğimiz mont trendleri;

 

 

Şıklık Dozu Yükselmiş Şişme Mont

Şişme montlar hatırlayamadığımız kadar uzun zamandır bizimleler fakat bu kış her zamankinden daha şık ve göz alıcı modeller ile birlikte geliyorlar. Sıkça gördüğümüz yorgan dikişi gibi desenli görünen montları bu kış daha da sık göreceğiz.

 

Patchwork Mont

Annenizin siz küçükken yaptırdığı patchwork yatak örtüsünü terziye götürmenin zamanı geldi! Patchwork teması bu sezon giyim ürünlerinde de sıkça karşımıza çıkıyor. Farklı birçok rengi bir arada sunan bu giyim ürünü biraz iddialı da olsa şık olmak cesur olmayı da gerektirir, unutmayın.

 

Patlayan Renkler

Bu sene canlı hatta fosforlu renklerin hakimiyetini hep birlikte izledik ve sonunda mont modelleri de bu renk trendinden nasibini aldı. Dikkat çekici ve gözleri üzerine çeken parçalardan hoşlananlar bu trende bayılacaklar. Seçiminiz ister fosforlu yeşil ister dikkat çeken bir saks mavisi olsun bu montlar ile fark edileceğiniz kesin.

 

Deri Mont

Deri ceketler hatta blazer deri ceketler bu sezonun en yükselişteki trendlerinden biri oldu fakat uzun deri montunuzla Matrix filminden fırlamış gibi görünmeye hazır mısınız? Yıllar boyu giyebileceğiniz bir deri mont en doğru yatırım parçalarından biridir unutmayın.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama