April 21, 2024

Bu Kış Sıkça Rastlayacağımız Mini Trendler

Mikro trend nedir? Bazıları, sosyal medyanın hızlı hareket eden doğasının getirdiği mevsimsel trendlerin daha hevesli bir versiyonu olduğunu iddia ediyor. Ve bazı bağlamlarda durum kesinlikle böyle olsa da, kavramı yorumlamanın başka bir yolu daha var. Sezonun öne çıkan trendlerine karşı, bir mikro trend, herkese hitap etmeyecek kadar ilginç ve iddialı olabilir. Sade kombinlere hayat veren parçalar ve klasik tarzlara yenilikçi bir yorum getiren silüetler de diyebiliriz.

Peki siz de farklı detaylar ile ön plana çıkan bir görünüm yaratmak için herkeste olmayan bazı parçalara mı ihtiyaç duyuyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz. Gelin birlikte sıkça göreceğimiz mini trendlere göz atalım.

 

Tiki Çizgilileri

Gossip Girl’ü izleyeniniz vardır hadi onu izlemediyseniz bile mutlaka bir liseli dizisine denk gelmişsinizdir. Çizgili bir kazağı düğüm şeklinde omzunuza attığınızda görünümünüze farklı bir boyut katmış olacaksınız. Lise dizilerinden öğrenecek çok şeyimiz var inanın.

 

Ekoseli Mini Etekler

Mini, 2021 kışında geri döndü ve Instagram’da dolaşan çok sayıda fotoğraftan artık bu dönüşün kesin olduğunu söyleyebiliriz. Görünümünüze sadece balıkçı yaka bir kazak ve diz boyu çizmeler ekleyin, hazırsınız.

 

 

Renkli Pop Triko

Kışlık gardırobunuzun şık görünmesi için tamamen bej olması gerekmez. Neden renkli bir örgü ile soğuk aylara biraz neşe katmıyorsunuz? İsterseniz tek bir patlayan rengi baştan ayağa giyin ya da jean pantolonunuzu tamamlayın.

 

Saçaklı Mont

Saçaklı bir süsleme, klasik bir bej camel mont için harikalar yaratabilir. Püsküllü bir kaban bulamıyorsanız her zaman püsküllü şallar ile görünümünüzü yükseltebilirsiniz unutmayın.

 

Tüy Detayları

İster eğlenceli bir parti görünümü, ister soğuk hava kapsülünüzü canlandırmanın bir yolunu arıyor olun, tüy kaplama trendi kesinlikle görülmeye değer.

 

Bol Kesim Pantolonlar

Sonbahar/Kış 2021 podyumlarında her yerde görülen bol kesim pantolonlar bariz bir trend gibi görünmeyebilir, ancak bu pantolon modeli her vücut tipine yakışıyor!

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama