May 22, 2024

Bu Kışın Öne Çıkan Oje Renkleri

Kış oje renkleri, aylar iyice soğumaya ve kasvetlenmeye başladığında güvendiğimiz neşe dilimlerinden biridir. Balkabaklı baharat latte sevgimizi sonbaharın çok ötesine taşımanın ve güzellik tutkunları olarak en sevdiğimiz süveterlerimizi tekrar giymenin yanı sıra, ruh halimizi yükseltmenin en kolay yolu basit bir bordo manikür veya bazı hızlı ışıltılı tırnak sanatıdır.

Elbette, kış aylarında elleriniz zamanının çoğunu eldiven veya ceket cebinde geçirir, ancak bu, parmak uçlarınızda biraz renk almanın keyfini ortadan kaldırmaz. Eldivenler çıkarıldığında, ister koyu ve cesur, ister parlak ve neşeli, ister sade ve şeffaf olsun, hiçbir şey elinizde bir fincan hayat kurtaran sıcak kahveyi kış oje renklerine sahip bir mani kadar şık gösteremez.

Bordo gibi kış mevsimini düşündüğümüzde aklımıza klasik tonlar gelse de dürüst olalım, sonbaharın ilk belirtileri kendini gösterir göstermez onları giymeye başlamış olabilirsiniz. Mevsimsel ojelerde gerçekten bir kural yoktur. Ve 90’ların eski favorileri, ayak uydurabileceğimizden daha hızlı geri dönerken ve krom kaplamalar yükselirken, her şey yolunda gidiyor. Tırnaklar söz konusu olduğunda, uyulması gereken tek (çok önemli) bir kural vardır: sizi mutlu eden tonları sürün.

Sektördeki en iyi tırnak profesyonellerinden bazılarına göre, tüm kış boyunca giyebileceğiniz en iyi ojeleri burada bulacaksınız. Herkese ve her cilt tonuna uygun bir şeyler var: Mevsimsel olaylardan ilham alan tonlar, tatlı ikramlar ve dışarısı soğukken içimizi ısıtan kutlamalar. Artı, sırlı çörek trendini daha soğuk aylara nasıl taşıyacağımıza değiniyoruz.

 

Koyu Krom kaplamalar

Görünüşe göre sırlı çörek ışıltı efekti hiçbir yere gitmiyor. Ancak tırnak uzmanları, Hailey Bieber tarafından viral hale getirilen sırlı trend dalgalar yaratırken, “dünyanın kromun sunduğu her şeyi görmediğini” açıklayarak “daha koyu tonlarda krom tozunun bu yıl popüler olacağını” bekliyor.

Krom efektleri tipik olarak jel oje ve krom tozları ile en iyi sonucu verirken, uzman bilgisi gerekmeden aynı göz kamaştırıcı etkiyi veren markalar vardır. “Farklı renkli görünümler elde etmenin farklı yolları var ve bence bu geri dönüşün 2016’daki ilk popülerliğinden 10 kat daha güçlü olduğunu göreceğiz.”

 

Ftalo Yeşili

Tırnak uzmanları, yeşil tırnakların “büyük bir hayranı” ama bunun muhtemelen “herkesin ilk tercihi” olmadığını kabul ediyor. Her şey yeşilin doğru tonunu elde etmekle ilgili. Phthalo green, adını aynı anda çekici ve rahat hissettiren yumuşak yeşil bir tozdan alır. Her cilt tonu ve tırnak uzunluğunda harika görünen mavi-yeşil.

Cesur Fransız Manikür

Uzmanlar, “Eski olan her şey yeniden yeni” diyor ve hemfikir olmalıyız. Klasik bir beyaz fransız ucu gurur verici olsa da, bu kış koyu kan kırmızısı veya elektrik mavisi renkli uç gibi yeni bir şey denemeyi öneriyoruz.

Ateşli Kırmızı

Kırmızılar kış için mükemmeldir, belki de şenlikli olduğu için, bu klasik bir renk tonudur. Herhangi bir tatil kıyafetine ateşli bir kırmızı manikür ile renk katmayı seviyoruz.

 

Soğuk Pastel

Kış mevsiminde soğuk pastelleri, özellikle de porselen tonunu seviyoruz. Taze karı ve buzlu kış sabahlarını anımsatan çok soluk gri-maviler de bu sene çok moda.  Manikürünüz kabarık karı andırıyorsa, soğuk bir sabahta soğuk parmak uçlarınızı dondurmaktan rahatsız olmazsınız.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama