June 16, 2024

Bu Kışın Öne Çıkan Renk Trendleri

Daha soğuk havalar bir kez yerleştikten sonra, her zaman bekleyebileceğimiz birkaç önemli şey vardır. İlk olarak, en azından hafta içi, güneşten daha erken kalkıyor olacağız. İkinci olarak, sıcak evimiz hakkında hayaller kurmaya başlayacağız. Üçüncüsü, mağazalarda ve yeni gelenlerde çok daha fazla bej, kahverengi ve turuncu tonları görmeye başlamak üzereyiz. Bu renklerin değişen yaprakların tonlarını taklit etmesinden veya yılın başlarında tipik olarak giydiğimiz parlak renklerle kontrast oluşturmasından dolayı, bu sezonda herkesin sıcak, rahat tonlar ve zamansız nötrler giymesini sağlayan bir şeyler var.

Her renk ayrı ayrı güzel göründüğü ve aynı zamanda diğerini kusursuz bir şekilde tamamladığı için her yıl kullandığımızı bildiğimiz, denenmiş ve güvenilir bir renk paleti bu sezon yine yanımızda. Birçok moda arkadaşımız bej, krem, gri, lacivert ve kahverengi tonlarında giyinmiş pastoral görüntüler yayınladığından, stil grubunun üyelerinin de renk kombinasyonlarıyla gemiye bindiğini fark ettik. Biraz daha renk katmak isteyenler için turuncu ve bordonun koyu tonu da yüksek rotasyonda.

Siyah da bu sezon listede yer alırken ve şık görünmekten asla vazgeçmezken, daha açık renklere öncelik vermeyi tercih ediyoruz. Sadece bizi soğuk aylarda göreceklerini değil, aynı zamanda bahar güneşi kendini göstermeye başladığında da eskisi kadar güzel görüneceklerini biliyoruz. Favori kış renk paletimizden anahtar parçalar satın almak için aşağı kaydırın.

 

Kahverengi

İpucu ismindedir. Zengin, çikolata tonları, özellikle tepeden tırnağa giyildiğinde pahalı görünmekten asla vazgeçmez.

 

Bej

Çok yönlü ve gösterişli bej, sıkıcı bir renk seçiminden uzaktır. Muhtemelen sahip olacağın en çok yönlü kaban rengi.

 

Lacivert

Siyah, kış paletinde her zaman ayrılmaz bir renk olsa da, lacivert tonlarda daha yumuşak bir yaklaşım benimseyin. Örgü trikolar ya da yeleklere bu renk tonunda şans verin.

 

Turuncu

Beklenmedik görünebilir, ancak parlak mandalina tonları soğuk aylarda her zaman kendine gelir. Ekstra lüks bir çekicilik için ekru ve krem tonları ile kullanın.

Bordo

İyi bir şarap gibi, derin bordo tonlarında muhteşem ve direnilmesi imkansız bir şey var.

Krem

Farklı dokulardan oluşan tam krem bir görünümle sonbahar stilinin daha hafif tarafını kucaklayın.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama