July 20, 2024

Bu Parçalar Yıllar Geçse de Her Zaman Trend

Son zamanlarda moda setlerine giren klasik kıyafetlerin sayısında bir artış olduğunu fark ettik. Bunu, iki yıl süren karantinanın gardıroplarımız üzerindeki etkisine bağlıyorum; modaya uygun ürünleri giymek için daha az fırsat ve harika temel eşyalar ve yatırım parçaları satın almaya daha fazla odaklanma. Ancak bu, modanın kaybolduğu anlamına gelmiyor. Mikro mini etekler, büyük boy deri ceketler, Y2K stili, etkileyici renkler ve yeni mikro trendler kış ve gelecek bahar için tüm gücüyle karşımıza çıkıyor.

Trend benimseme yelpazesinin neresinde olursanız olun, beklemede bir dizi zamansız görünüme sahip olmak her zaman harika bir fikirdir. Gardırobunuzun kapsül parçalarından oluşan küçük bir koleksiyonla, her sezon işe yarayacak çok sayıda gösterişli, kolay görünüm yaratabilirsiniz. Her şey bazı basit stil fikirlerine bağlı. Şimdi giyebileceğiniz en iyi klasik kıyafetleri görün.

Düğmeli + Blazer + Kot + Düz Ayakkabılar

Stil Notları: Bu gardırobun temel parçaları, nereye giderseniz gidin bir araya getirilecek mükemmel parçalardır. Burada görüldüğü gibi mokasenlerle kombin yapmayı deneyin.

 

Bisiklet Yaka + Midi Etek + Dış Giyim

Stil Notları: Bu midi etek kıyafeti çok taze hissettiriyor ama yine de her yerde karşımıza çıktığını görüyoruz. Soğuk mevsimlerde giymenin alternatif bir yolunu arıyorsanız, diz boyu çizmelere stil vermenin harika bir yolu, ancak şu anda bu görünümü askılı bir sandaletle eşleştiriyoruz.

 

Kolsuz Balıkçı Yaka + Pantolon + Topuklu Ayakkabı

Stil Notları: Kolsuz balıkçı yakalar bir dönem yaşıyor ancak 90’ların asla modası geçmeyecek temel parçalarıdır. Bu görünüm daha basit veya daha mükemmel olamazdı.

 

Slip Elbise + Blazer + Topuklu Ayakkabı

Stil Notları: Bir akşam görünümü için saten bir elbise tercih edin ve ardından kıyafeti tamamlamak için bir blazer ve topuklu ayakkabı giyin. Ceket, onu bir araya getirmek için harika bir terzilik öğesi ekler.

Düğmeli + Kot + Retro Spor Ayakkabılar

Stil Notları: Harika bir düğmeli elbisenin stil olanakları sonsuzdur, ancak şüpheye düştüğünüzde en sevdiğiniz kot pantolonunuza ulaşmakta yanlış yapmış olmazsınız.

 

Kot Gömlek + Kot

Stil Notları: Double denimin asla modası geçmez. Kot gömleği kot pantolonla eşleştirin ve ardından siyah bot veya sandalet ekleyin.

 

Çizgili Gömlek + Pantolon + Güneş Gözlüğü + Takı

Stil Notları: Düğmeli modeller bir kez daha çok yönlülüğünü kanıtlıyor. Pantolon, güneş gözlüğü ve bir saat ekleyin ve gitmeye hazırsınız.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama