April 25, 2024

Bu Parçalarla Daha Şık Görüneceksiniz

Gerçekten pahalı görünen bir giysi bulup gerçekten uygun fiyatlı olduğunu keşfetmek gibisi yoktur, değil mi? Influencer’lar ve modacılardan güzel kıyafetler görmeye alışkınız. Ancak çoğu zaman, çoğumuzun büyük olasılıkla uzun süre biriktirmek zorunda kalacağı üst düzey tasarımcı parçalarından oluşurlar. Hepimiz nicelikten çok kaliteye yatırım yapmaktan yanayız, ancak ana caddeden olduğu ortaya çıkan şık, zamansız bir kıyafetle karşılaştığımızda, heyecanımızı hayal edebilirsiniz.

Güzel gömleklerden minimalist blazerlere kadar, bunlar 2022 gardırobunuzu fiyat etiketi olmadan anında daha parlak hissettirecek parçalar.

 

  1. Çizgiler

Çizgiler, ister tasarımcılar ister hızlı moda markaları tarafından yapılmış olsun, her zaman en sevdiğimiz desendir. Ve özellikle bu sezon, en sevdiğimiz uygun fiyatlı destinasyonlarımız bu Fransız kızı, minimalist trendi aldı ve kapsül gardırobunuzu yenilemek için gerçekten özel parçalar yarattı.

 

  1. Hımbıl Çantalar

Hımbıl çantalar 2022 için moda kızlarının favorisi ve her zaman herhangi bir kıyafeti pahalı gösteriyor. İyi görünmek için gösterişli logolara veya özelliklere ihtiyaç duymadıklarından, caddede satın almak için mükemmel bir aksesuardır.

 

  1. Klasik Gömlek

Hızlı moda markaları bu kadar başarılıyken gömlek giymek için yüzlerce lira harcamaya gerek yok. En kaliteli görünüm için beyaz ve uçuk mavi gibi klasik renklerde canlı Oxford gömlekleri tercih edin.

 

  1. Minimalist Elbiseler

Baskılar genellikle anında tanınabilir, bu da oldukça hızlı hayatımızdan çıktıkları anlamına gelir. Çiçekler yerine minimalist elbiseleri tercih ederseniz, gerçekten uygun fiyat etiketine rağmen daha zamansız ve daha kaliteli görünebilirler. Bu abartılı sayılardan birini bahar rotasyonunuza ekleyin ve tüm arkadaşlarınızın tasarımcı olduklarını düşünmelerini sağlayın.

 

  1. Büyük Boy Blazerler

Tasarımcılar için her zaman dikkat çeken, hızlı moda markalarının da gardırop kahramanı blazerler. Dışarıda, onları giydiğiniz anda bir görünümü yükseltebilecek çok kaliteli olanlar var. Daha pahalı bir görünüm için büyük boy ve kutu stilleri tercih edin.

 

  1. Geniş Paça Pantolon

En pahalı görünen hızlı moda ürünleri her zaman basit, minimalist klasiklerdir. Geniş paça pantolonlar bunlardan biri ve bu günlerde en uygun fiyatlı markaların mükemmel versiyonları var.

 

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama