June 25, 2024

Bu Renkli Makyajları Mutlaka Denemelisiniz!

Renkli makyaj dediğimizde aklınıza gelecek olan ilk şey cesur, neon makyaj trendi olmayabilir, ancak neonun bu sezonki yükselişi ve gücü yadsınamaz. En küçük slime yeşili eyelinerdan keskin pembe ve floresan turuncuya, neon göz farları kalıcı gibi görünüyor, kendinizi hazırlayın.

Önümüzdeki haftalarda sizi heyecanlandıracak en renkli makyaj  önerilerini gelin birlikte inceleyelim.

Leylak ve Lavanta Aşkı

Bize hemen morun tüm pastel çeşitlerini verin! Göz kapaklarındaki pastel leylak ve lavanta gölgelerinin karışımı zarif ve ciddi bir baş döndürücü olan mor gölgeyi yaratmanın modern bir yolu.

 

İç Köşe Oyunu

Bir dahaki sefere farklı bir şey deneme havasında olduğunuzda, aydınlatıcı yerine pastel gölgelerle gözlerin iç köşelerini vurgulayın. Göz kalemi ve göz kapağında dumanlı bir gölge, bu görünümü mükemmel bir şekilde ortaya çıkarıyor.

 

Neon Ateşi

Bu renklerin birlikte eşleştirildiğinde inanılmaz derecede şık görüneceğini kim bilebilirdi? Neon yeşilinin cüretkarlığına bu sezon bayılıyoruz.

 

Biraz Daha Pembe Lütfen

“Asla yeterince pembe giyemezsin” bu bizim de arkasında durduğumuz bir felsefe. Pastel pembe gölge, bu makyaj görünümü için göz kapaklarını çok anlamlı bir şekilde süslüyor; tek renkli pembe allık ve dudaklar, bu gurur verici renk tonu için tonu doğru bir şekilde ayarlıyor.

 

Kadife Çiçeği

Pastel sarı tonları, göz kapaklarınıza sürmek için ilk aklınıza gelen renklerden olmayabilir, ancak bu kadife çiçeği tonu göz alıcı ve yaratıcı renk ihtiyacımızı yatıştırıyor. Özel kadife çiçeği tonunuzu oluşturmak için pastel sarıların farklı tonlarını karıştırın ve hoş bir kontrast oluşturacağını düşündüğünüz yumuşak pastel pembe veya başka bir renkle eşleştirin.

 

Şeker Renkleri

Tatlı şekeri andıran bu renkler birlikte çok iyi çalışıyor ve pastel bir rüyayı andırıyor. Mor ve mavi bir arada çok şık görünürken, göz kapaklarında oluşturabileceğiniz tüm pastel renkli gölge ikililerini düşünmeye başlayabilirsiniz unutmayın harika seçenekler asla tükenmez!

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama