May 30, 2024

Bu Sezonun En Trend Saç Modelleri

Kapımıza kadar gelmiş olan sonbahar, yepyeni bir saç stilini denemek için mükemmel bir fırsat. İster kuaförde randevunuzu önceden ayarlamış olun, ister maceraperest hissediyor olun ve kendi saçınızı kendiniz kesin, işte bu sezonun en popüler stilleri.

Modern 70’ler
Görünüşe göre bu 70’ler görünümleri burada kalacak. Neyse ki, modern bir dokunuş ile (dalgalı, dalgalı katmanlarla oluşan kahküllü bir görünüm) 70’lerin orijinalinden çok daha güzel görünüyor.

Derin Yandan Ayırma
Saçınızı diğer taraftan ayırmak, görünüşünüzü değiştirmenin en etkili ve kalıcı olmayan yolu olabilir. Kesime gitmeden stili değiştirmek istiyorsanız, ekstra derin bir yana ayırma deneyin.

Asimetrik Bob
Michelle Williams görünümü için makasa gerek yok. Çene uzunluğundaki küt saçınızı derin bir biçimde yandan ayırın, size köşeli ve asimetrik bir stil verecektir. Bu, değişiklik fark edebileceğiniz üzere küt uzunluğundaki saçlarda en iyi sonucu verir.

Saç Kurdelesi Ekleyin
Saç kurdeleleri sadece çocuklar için değildir. Kate Middleton da dahil olmak üzere tonlarca ünlü saç kurdelelerinin yeniden dirilişini kucaklıyor! At kuyruğunun etrafına bağlanmış kadife bir kurdele, normalde resmi olan kıyafetinize eğlenceli bir dokunuş katıyor.

Yan Perçem
İster kahkül fikriyle flört ediyor olun, ister kestirdiğinizi uzatmaya çalışıyor olun, Hilary Duff’ın yan perçemleri herkese hitap ediyor. Bu görünümü elde etmek için yapmanız gereken tek şey kuaförünüzden yan perçem kesmesini istemeniz.

Kıvrımlı Dalgalar
Moda Haftaları’ndan kırmızı halıya, bu tek tip kıvrımlı dalgaları tüm saç modeli simgelerimizde görmeye başlıyoruz. Joan Small’un CFDA Moda Ödüllerindeki görünümüne bakın ve onu nasıl yeniden yaratabileceğinizi görün.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama