May 23, 2024

Bu Sonbahar Kışın En Moda Ojeleri

Evlerde bakım yaptığımız iki senenin sonunda tekrar kuaföre ve maniküre gitmek size de iyi hissettirdi mi? Her şeyi tek başına hakketmek ne kadar güzel de olsa insan bazen şımartılmak da istiyor ve son yıllarda bunun için yapabileceğiniz pek çok şey var, kalıcı oje ve protez tırnak gibi. Tırnaklarınıza yeni bir renk katmak ve biraz kendinizi şımartmak istiyorsanız işte bu sonbahar kış sezonunun en dikkat çekici tırnak trendleri;

 

Jet Siyah

Siyahın asaletini tırnaklara taşıyoruz. Bu sene her ne kadar uzun tırnaklar moda da olsa biz kısa bakımlı tırnakları da çok seviyoruz.

 

Ekru

Beyaz ve ekru tonları genellikle yazları moda da olsa açık renk ojelere soğuk mevsimlerde de şans vermeye ne dersiniz?

 

Neredeyse Orada Pembe

Baharda her zaman şık duran pembeyi sonbaharın kasvetli havasını birazcık kıralım. Tek kat süreceğiniz pembe ojeyle orada yokmuş gibi ama yine de bakımlı bir görünüm yaratın.

 

Trend Yeşil

2021’in çığır açan renk trendi olan bu yeşil tonu, sonbahar için de büyük ölçüde ortalıkta dolaşıyor.

 

Kil

Klasik kırmızı kadar çekici değil ama standart bejden daha havalı olan bu renk, minimalistlerin bayılacağı sonbahar oje rengi.

 

Okra

Sonbahar için sarı mı? Beklenmedik gelebilir, ancak daha derin hardal tonları, daha renksiz görünümlerin şıklık dozunu bir üst seviyeye taşıyor.

 

Cool Gri

Siyah kadar sert görünmeyen gri, daha yumuşak tek renkli tırnak görünümü isteyenler için ideal bir alternatif sunuyor.

 

Çikolata

Zengin ve lezzetli çikolata kahvesi tonları bu sonbaharda her zamankinden daha fazla trend oluyor.

 

Klasik Kırmızı

Hangi rengi seçeceğinizden emin değilseniz, klasik bir oje rengi olan kırmızı her zaman iyi bir fikirdir. Gösterişli olmasına rağmen, o kadar klasik ki giydiğiniz her kıyafetle kusursuz bir şekilde çalışacak.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama