June 22, 2024

Bu Uygulamalar Hayatı Kolaylaştırıyor!

En son ne zaman akıllı telefonunuzu hayatınızı kolaylaştırması için kullandınız? Oyun oynamak ya da google’da bir şey aratmaktan bahsetmiyoruz. Günümüzde başarılı bir iş insanı, anne baba ve sağlıklı bir insan olmaya çalışmak hepimiz için yeterince yorucu peki bu yorgunluğun içinde hayatımızı biraz da olsa kolaylaştıracak uygulamalar yok mu? Elbette var, gelin hep birlikte size küçük de olsa zaman kazandıracak ve hayat kalitenizi arttıracak uygulamaları inceleyelim.

Evernote

Evernote bir not alma uygulaması. Gün içerisinde yapacaklarınız, yaptıklarınız, haftanın planlaması aklınıza gelebilecek her şeyi bu uygulamaya video ya da ses kaydı olarak da atabiliyorsunuz. En güzel tarafı takviminiz ile senkronlayabiliyor oluşunuz. Arayüzü kolay ve basit bir uygulama arıyor iseniz evernote’a bir şans verin.

Mint

Finansal konularda bir yardımcıya ihtiyaç duyuyor iseniz Mint tam da bunun için burada! Bütün banka hesaplarınızı, kredilerinizi ve kredi kartlarınızı bir arada inceleyebildiğiniz app ile gelir gider yönetimi de yapabilirsiniz.

Bundle

Gün içerisinde olan gündem gelişmelerini görmek istiyor fakat farklı farklı siteler ile uğraşmak istemiyor iseniz Türk bir girişim olan Bundle’ı incelemelisiniz. Anlık bildirim ile gündemde olan haberleri kısaca anlatan Bundle hem zamanınızdan çalmıyor hem de öğrenmeniz gereken şeyi öğrenmek için ekranı yukarı kaydırmanıza bile gerek kalmıyor.

SleepCyle

Bazı günler çok yorgun bazı günler enerjik mi uyanıyorsunuz? Peki uyku kalitenizin nasıl olduğunu hiç düşündünüz mü? Sleepcyle işte tam da burada devreye giriyor! Uyuduğunuz zaman dilim, derin uyku, hafif uyku, verimli uyku zamanlarını ölçen uygulama size uyku alışkanlıklarınız ile ilgili epey ayrıntılı bir data sunuyor. Ayrıca uygulamanın en güzel tarafı kendi belirlediğiniz bir zaman aralığı içerisinde en hafif uyku halinde iken sizi uyandırması!

Storytel

Kitap okumaya zaman bulamıyor ya da dikkatinizi veremiyor iseniz sesli kitap uygulaması Storytel’e ne dersiniz? İçerisinde yerli yabancı yüzlerce kitap barındıran uygulama, belki de farklı bir okuma alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama