June 22, 2024

Bu Yatırımlık Parçalar Her Dolapta Olmalı!

Bazı moda parçaları her gardıropta yerini alıp yıllarca kullanabileceğimiz yatırımlık parçalara dönüşüyor. Bu parçalar olmadan sürdürülebilir ve şık bir gardırop yaratmak imkansız. Eğer şimdiye kadar bu parçalarla tanışmadıysanız ya da elinizdekileri yenilemek istiyorsanız gelin Naramaxx’ın en şık yeni sezon parçalarından bir gardırobun olmazsa olmazlarını seçelim.

 

Siyah Uzun Elbise

Her özel okazyonda ne giyeceğim sorusunu kendinize sorduğunuzda bir türlü cevabı bulamıyorsanız demek ki gardırobunuzda hala her özel akşama uyacak siyah elbiseniz yok. Hem en yakın arkadaş nişanında, hem bir yılbaşı partisinde giyebileceğiniz bu elbise sadeliğin yanında şıklık da vaadediyor.

 

Siyah Ceket

Yine hem ofis günlerinin hem de daha ciddi etkinliklerin kurtarıcısı bir parça karşımızda. Her gardıropta mutlaka bulunması gereken siyah ceketi bir de Naramaxx yorumu ile stilinize taşıyın. Bu harika ceketi hem jean pantolonlarla kombinleyebilir hem de takım şeklinde giyebilirsiniz.

 

Klasik Desenler

Sizi bilmiyoruz ama bizce klasik bir gardırobun olmazsa olmazı en az onun kadar klasikleşmiş desenlerdir. Desenli giyinmeyi sevmeseniz bile yıllardır kullanılan ekose desenine bir şans verin pişman olmayacaksınız.

 

Balıkçı Yaka Kazak

Balıkçı yaka kazaklar üretilmeye başladıkları ilk günlerden beri şahane bir tamamlayıcı olarak hayatımızdalar. İster ceketlerin ister gömleklerin içine giyin, kışı çok rahat atlatmanıza olanak vereceklerdir. Eğer her şeyle kullanacağınız bir kazak istiyorsanız bir siyah bir beyaz balıkçı yakaya yatırım yapabilirsiniz.

 

Beyaz Gömlek

Düğme kapaması ya da yakası nasıl olursa olsun beyaz gömlek her gardırobun olmazsa olmazlarından biridir. Hem jean görünümleri hem ofis günlerine taşıyabileceğiniz gömleğinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız iyi materyallerden yapılmış olanlara şans verin.

 

Klasik Pantolon

İster ispanyol paça olsun ister dar herkesin içinde kendi hissettiği bir pantolon vardır. Giydiğinizde vücudunuza oturan, içinde kendinizi şık hissettiğiniz ‘o’ pantolon belki de o kadar da uzaklarda değildir!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama