April 21, 2024

Bu Yaz Bu Ayakkabıları Her Yerde Göreceğiz

Pedikürlerinizi hazırlayın hanımlar çünkü yazın en sevdiğimiz ayakkabı trendleri geri dönüyor! Terlik ve sandaletlerimiz ile sokaklarda salınacağımız günler o kadar da uzakta değilken gelin hep birlikte bu yaz sıkça göreceğimiz ayakkabı (yani yazlık terlikler ve sandaletler) trendlerine birlikte göz atalım.

  1. Balıkçı

Stil Notları: Balıkçı sandaletleri, şu anda moda sahnesinde kolayca en yaygın oldukları için buradaki listede ilk sırada yer alıyor. Rahat, havalı ve ne kadar adım atarsanız atlayın ayaklarınızı yerinde tutacaklar. Bunlar, bu yaz işe gidip gelirken ve şehir tatillerinde giymeyi planladığımız sandaletler.

  1. Platform Terlik

Stil Notları: Bazı sandalet trendleri yıllık güvenilirlikle geri dönerken, birkaç sezondur görmediğimiz bir model olan platform topuk bu kez terlik formunda karşımızda.

  1. Flatform

Stil Notları: İstiflenmiş tabanlı düz sandaletler sandalet sahnesinde bir süredir trend oluyor, ancak bu sezon tamamen minimal silüetler ve ayak parmaklarınızı saran geniş bir kayışa sahip sandaletler göreceğiz. Nasıl 90’lara hazır mıyız?

  1. Vinil

Stil Notları: Zara stil edötürleri, vinilin 2022 için en büyük ayakkabı trendlerinden biri olduğunu söylüyor, bu nedenle şeffaf, PVC kayışlı sandaletlerin IG feed’inizde görünmeye devam etmesi şaşırtıcı değil.

  1. Platform Terlik (ama daha şık olanı)

Stil Notları: Aylardır platformun geri dönüşünden bahsediyoruz ve pek çok kılıkta karşımıza çıksa da yaz için heykelsi topuklu retro terlikler platform sandalet gündemini belirleyecek.

  1. Deri Terlikler

Stil Notları: Tamam, özellikle bu listedeki bazı çağdaşlarıyla karşılaştırdığınızda özellikle “moda” hissettirmiyorlar, ancak bu yaz basit ten rengi deri terliklerin her yerde olacağı gerçeğinden kaçış yok. Zaten bir premium çifte yatırım yaptıysanız, bunun akıllıca bir yatırım olduğundan emin olabilirsiniz.

 

  1. Kısa Sivri Topuk

Stil Notları: Eskiden topukluları severdik, ancak pandemi sayesinde, 10 santimetreden uzun bir stiletto giyemiyoruz.. Bunun yerine, 90’ların kısa topuklu ayakkabılarına ulaşıyoruz ve bir sürü başka moda insanı da bizim gibi düşünüyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama