February 29, 2024

Bu Yaz Bu Bikini ve Mayolar Moda!

Yaz sıcakları iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamışken kaç sezondur hasret kaldığımız yaz tatiline sonunda çıkabileceğiz gibi görünüyor. Biz evlerdeyken her sezon olduğu gibi bu sezon da bir sürü trend aramıza katıldı ya da bize veda etti. Bu kadar zaman sonra tatil bavulunuzdaki bütün mayo ve bikiniler demode geliyor ise gelin birlikte 2021 yazının nabzını tutacak mayo ve bikini modellerini birlikte inceleyelim. Siz yine de yıllardır sizi yarı yolda bırakmamış olan sade ve zamansız modellerden de vazgeçmeyin.

  1. Heykel Balenli

Bu sezon, balenli bikini üstünüzü şekillendirilmiş bir hali ile güncelleyin. Balenlinin göze hoş gelen oturmasına benzer şekilde, telde desteklenmiş balenli üstler aynı kaldırmayı sunar, ancak daha dinamik bir görünüm ile. Instagram keşfetinize girdiğiniz an ne dediğimizi anlayacaksınız.

  1. Her Türlü Kesik Detayı

Elveda yan pencere detayları, merhaba anahtar deliği kesikleri. Bu ince tasarım detayı, vücut üzerindeki stratejik yerleşimi ile görünümünüzü anında bir üst seviyeye yükseltecek ve son derece şık bir görünüm sunduğunu kanıtlayacak. Her şeyle kombinlenen bir gardırop parçasını seviyoruz, bu yüzden görünümünüzü tamamlamak için bir kot şortla eşleştirmeyi deneyin.

  1. Hayvan Deseninde Bir Üst Seviye

Hepimiz artık hayvan baskının kesinlikle numuneyi gösterdiğini ve bu harika bir şey. En sevdiğin baskıların daha minimal bir yinelemesini ilgi çekici baskılı mayo koleksiyonunu yenileyin.

  1. Asimetrik Siluetler

Bu sezon vücudu saran asimetrik kesimler tek parça mayoları yepyeni bir seviyeye taşıyor. Sadece vücudun kıvrımlarını vurgulamakla kalmayan bu parçalar aynı zamanda sıkıcı mayonuzu yepyeni bir stile dönüştürürler.

  1. Güzel Pasteller

Geçmiş yıllarda mayo ve bikini denilince aklımıza direkt patlayan neonlar ve canlı renkler gelirdi fakat 2021 yılında pastel renkler her yere oldukları gibi plaj modasına da sızdılar. Pastel tonlarını bu sene sahillerde sıkça göreceğimize emin olabilirsiniz.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama