June 22, 2024

Bu Yaz Bu Makyaj Trendlerini Deneyin

Siz de biz gibi makyaj yapmayı bir angarya olarak mı görüyorsunuz? Yoksa, son aylarda boş zamanlarımda makyaj uygulamalarını denemek için çok zaman harcayıp biz gibi bu rutini kırmaya heveslendiniz mi? Sonuç olarak, 2022’nin çoğunu sabah rutinimizi biraz daha eğlenceli hale getiren belirli makyaj tekniklerini geliştirmek için harcayabiliriz.

Son yıllardaki yükselen makyaj trendleri sağolsun bu makyaj inadımızı kırmış olabileceğimizi düşünüyoruz. Her sabah 10 dakikanızı farklı görünümleri denemeye ayırın ve bunun güne başlamanın mükemmel yaratıcı yolu olduğunu görün. Instagram kayıtlı klasörlerimiz, güzel pastel göz görünümlerinden parlak cam tene kadar yeniden oluşturmak için can attığımız güzel makyaj görünümleriyle ağzına kadar dolu.

Denemek için sabırsızlandığımız tüm güzel yaz makyajı görünümleri için kaydırmaya devam edin.

Lila Göz Kapakları

Yaratıcı, renkli göz görünümleri bu yıl büyük bir makyaj trendi olduğunu kanıtladı (biz buna Ephoria etkisi diyoruz) ve bahara girerken devam edecek gibi görünüyor. Güçlü, grafik görünümlere meraklı değilseniz, daha yumuşak, pastel yıkanmış bir palete yönelin. Özellikle gözlerden tırnaklara kadar her yerde olacak olan leylaklara dikkat edin.

Plaj Parıltısı

Güneş öpücüğü, parlayan cildin trend olmadığı bir yaz olacağından şüpheliyiz ve bu konuda gerçekten kızgın değiliz. Bu yıl, her zamankinden daha fazla, ışığa adım atmak ve sulu dudaklardan parlak elmacık kemiklerine kadar her şeyi ışıltı ile ilgili.

 

Dikkat Çekici Dudaklar

Daha önce kış aylarının alanı olan mat dudaklar bu yaz her yerde olacak  ne kadar cesur, o kadar iyi. Klasik bir görünüm için domates kırmızılarını ve sıcak pembeleri deneyin ya da cesur hissediyorsanız mor ve mandalina dünyasına adım atın.

Bronz Işıltı

Parıldayan boz kahverengiler, altın parıltılar ve pişmiş toprak parıltılar şu anda olduğu yerde. 00’ların başındaki Jennifer Lopez’i düşünün ve yolun yarısındasınız. Bu görünümle ilgili en iyi şey, nemli cildin her zaman iyi görünmesidir gözler, yanaklar ve dudaklar için ışıltılı formülasyonları tercih edin ve tüm yaz boyunca olumlu bir şekilde parlayacaksınız.

Tatlı Şeftali

İnsanlar makyaj çantalarına renk eklemeye nereden başlayacaklarını sorduğunda, şeftali çok yönlü olduğu için her zaman tavsiye ettiğimiz bir renktir. Daha soluk ten tonları, taç yaprakları gibi yumuşak bir yıkamada güzel görünürken, daha derin, turuncu tonlu bir şeftali, daha derin ten tonlarında harika görünür. Artı, gözler, yanaklar ve dudaklar üzerinde çalışır.

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama