April 21, 2024

Bu Yaz Her Yerde Olacak 8 Kayda Değer Mücevher Trendi

Bu Yaz Her Yerde Olacak 8 Kayda Değer Mücevher Trendi

Kendinizi ister zarif bir minimalist ister etkileyici bir maksimalist olarak görün, hepimizin ortak noktası bir dereceye kadar aksesuar kullanmaktır ve bir kıyafete son dokunuşları yapmak söz konusu olduğunda, mücevherler repertuarınızdaki en güçlü oyunculardan biridir.

Sonuçta mücevherler kişiseldir ve satın almak, hediye etmek ve takmak için seçtiğimiz parçalar bir hikaye anlatabilir. Örneğin sevdiğiniz bir insana, doğum gününde alacağınız oymalı mühür bir yüzük hiç çıkarmayacağı bir parçaya dönüşebilir ve nişan yüzükleri genellikle insanların sahip olduğu en önemli şeydir, Bazen de en değerli mücevher parçalarından bazıları hayatımızdaki dönüm noktalarını kutlamak için kendimize aldıklarımızdır. Bir de miras olarak kalan parçalar var, aileler arasında elden ele geçen mücevherler.

Elbette her parça en iyisi için saklanmak zorunda değil. Günlük takılar da aynı şekilde nabız hızlandırıcı olabilir ve onları değiştirmek, görünümünüzü anında güncellemenin ve daha güncel hissettirmenin en kolay yoludur.

Peki 2023 yazının en büyük mücevher trendleri neler diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Herkes için bir şeyler olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Bu sezonun trend renklerinden Z kuşağının bile benimseyeceği geri dönüş görünümüne kadar, bu takıların karışımı o kadar taze ve eğlenceli ki modunuzu bir anda yükseltecek.

AĞIR DONANIM

Stil Notları: Bu takı trendini moda ASMR’sine eşdeğer olarak düşünün. Büyük, kalın yüzükler, bilezikler ve bileklikler şu anda bir an yaşıyor ve iyi istiflenmiş ağır metallerin tıkırtısından daha tatmin edici bir şey yok. Kat kat takın ve baş döndürücü bir görünüm için hepsini aynı anda takın.

YEŞİL GÖRMEK

Stil Notları: Barbiecore şu anda moda pembesini gıdıklıyor olabilir, ancak mücevher dünyasında yeşil hüküm sürüyor. Şaşırtıcı derecede çok yönlü ve en güneşli mevsim için mükemmel canlı ton olan yeşili, önümüzdeki 12 ay boyunca bolca zümrüt, malakit ve peridot olarak görmeyi bekliyoruz. Sözlerime kulak verin.

SOYLU ALTIN

Stil Notları: 80’lerin modasını düşünün. Aklınıza ne geliyor? Omuz vatkaları kesin. Cesur renkler ve baskı çatışması? Neredeyse kesinlikle. Ancak 80’ler görünümünün en önemli parçası aksesuarlardı ve zengin, gösterişli altınlar tercih edilen stildi. Belki antika mücevherlere olan sevgimizden, belki de “daha fazlası daha fazlasıdır” anlayışından kaynaklanıyor olabilir ama Hanedan tarzı küpeler, bilezikler ve kemerler şu sıralar Instagram’ın her yerinde ve biz ikonik bir geçmişe dönüşü seviyoruz.

KARIŞIK METALLER

Stil Notları: Altın ya da gümüş, gümüş ya da altın… Karar veremiyor musunuz? Neden ikisini birden takmıyorsunuz? Bu yaz bir taraf seçmenize gerek yok, çünkü metalleri karıştırmak en sevdiğimiz mücevher stil önerisi ve şimdi ikisini harmanlayan daha fazla parça satın alarak seçiminizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

 

EMAYE İLE BÜYÜLENMEK

Stil Notları: Bir doz dopamin parlaklığı olmadan yaz olmazdı ve bu yıl şeker renkli minelerden oluşan bir tak takıştır için can atıyoruz. Bu trend 2023 için yeni değil, ancak yeniden ilgi görmeye başladı ve bu yazın en iyi tırnak trendleriyle de harika görünüyor. Yıldız patlaması renkleri matcha manikürüyle mi eşleşiyor? Bizi de yazın!

 

 

İNCİ KÜPELI KIZ

Stil Notları: Marie Antoinette aslında “Bırakın pasta yesinler” dememiş olabilir ama yüzlerce yıldır kraliyetle ilişkilendirilen incilere karşı bir ilgisi vardı. Yakın geçmişte inciler ikiz setlere eşlik eden “havasız” bir parça olarak ün kazanmıştı ancak avangart tasarımcılar incileri yeniden havalı hale getiriyor ve onları sıkıcı olmaktan çıkaran heykelsi, büyük boy küpelerde ön plana çıkarıyor.

BİR KABLO ÇEKİN

Stil Notları: 80’lerin gösterişli altın ve aşırılıkla olan yakınlığına karşılık 90’ların stili, gösterişsiz olduğu kadar ezber bozan yeni bir grungy glamour dalgası sundu. Eğer 90’larda sahte dövmeli bir choker takmıyorsanız, muhtemelen onun yerine kalın bir kolye ucuyla tamamlanmış bir kordon kolye takıyordunuz. Neyse ki, o zamandan bu yana tasarımlar biraz büyüdü. Gülen yüzler ve barış işaretleri yerine, 2023’te kordon takıları zarif düğümler, madeni paralar ve tılsımlar görüyor. Bu parçalar ince bir zincir veya bilezikle birlikte harika görünüyor.

TATİL TAKILARI

Stil Notları: Sahneyi gözünüzde canlandırın: Dalgalar kıyıya vururken elinizde bir kokteylle sahilde uzanıyorsunuz. Eksik olan tek şey? Tuzlu ve güneşin öptüğü teninizi daha da güzel gösterecek kaygısız aksesuarlar. Basit bir bikini ve beyaz tişört kombini, üst üste dizilmiş boncuklar, ince zincir katmanları ve bol miktarda deniz kabuğu ile giyildiğinde canlanır, bu nedenle rafya çantanıza tatil takıları eklemeyi unutmayın.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama