May 20, 2024

Bu Yaz İlhamını Instagram’dan Al!

İnternet ve sosyal medya akışları için bilinçli olarak yaratılmış tıklama tuzağı olan bazı mikro trendler var ki, daha geniş bir kitleye ulaşma şansı bulamadan yok oluyorlar. Instagram veya TikTok’un en çok “beğenilen” öğelerinin çoğu, günlük kullanım için son derece gerçekçi olabileceğinden, muhtemelen en iyisidir. Bu faktörler, mikro trend teriminin neden daha bilinçli tüketmeyi seven moda severler arasında kirli bir terim haline geldiğini açıklıyor ve bu yüzden dikkatli kullanıyoruz.

Mikro trendleri düşünme şeklimiz daha çok, yükselişte olan, moda şöhretine yönelik, ancak hem gerçek hayatta hem de uzun vadede gerçekten çalışma şansı olan daha ince parçalar, baskılar, renkler, kıyafet kombinasyonları ve aksesuarlar hakkında. Bu, kalıcı güce sahip mini trendlerle ilgili ve 2022’nin başından beri tespit ettiğimiz çok şey var.

Bu yılın mikro trendlerinin gösterişli anları var, ancak gardıropların derinliklerinden dönen klasiklerin işaretleri de var. 2022 ve sonrası için bahis yaptığımız mikro trendleri görmek ve alışveriş yapmak için Instagram’dan ilham alın!

Baskılı Vücuda Oturan Elbiseler

Baskılı vücuda oturan elbiseler bir süredir birçok tasarımcı koleksiyonunun temel dayanağı oldu, ancak birdenbire, kişisel tarzınıza uyacak birçok renk, desen, uzunluk ve kesimle her zamankinden daha fazla mevcut görünüyorlar.

Kapalı Terlik Modası

İlk bakışta size çirkin görünebilir ama kapalı terlikler, bir an için zor trend olacak ancak kısa sürede temel bir stil haline gelecek türden bir tarza sahip, birçok şık insan zaman zaman bi terliklere geri dönüyor.

Motorcu Ceketleri

İlkbahar ve sonbahar podyumları büyük boy motorcu ceketleriyle dolu, bu yüzden yeniden sokaklara dönmelerine şaşmamalı.

Her Yer Çilek

Bize yazı çilek baskısından daha çok çağrıştıracak tek bir şey söyleyin. Bekliyoruz!

Muz Çantalar

Bu muza benzeyen çanta modeli The Row podyumlarından bu yaz sokaklara inmekte kararlı! Pratik ve kullanışlı modeli ile bel çantalarını sollayacak.

Desenli Şapka

Tatil bavulu planlarınıza anında canlılık katacak bir ürün varsa, o da cesur bir kumaş şapkadır.

Şal Stili

İster yöresel bir şal olsun ister en sevdiğiniz baskılı şalınız olsun ister saç aksesuarı veya kemer olsun, son zamanlarda birçok yaratıcı şal stili gördük.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama