April 25, 2024

Bu Yazın En Popüler Şort Modelleri

Şortlarla bir aşk/nefret ilişkiniz varsa, yalnız olmadığınızı bilin. Çıkarması herkesin bildiği gibi zor bir giysi, ancak 2022’de her yerde her türden şort ortaya çıkıyor. İyi haber şu ki, bunlar sizin ortalama kısa şortlarınız değil. Bugün parçalar, gerçekten gurur verici silüetler ile farklı uzunluklarda ve kumaşlarda geliyor. Şok edici, biliyoruz. Kot şortlardan keten şortlara ve kuşaklı şortlara, bu yaz olanaklar sınırsız.

Yüksek Belli Şort

Yüksek belli şortlarımıza sonsuza kadar sadık kalacağız. Bu beyaz yüksek belli şort ilkbahar ve yaz için mükemmel ve her şeye uyuyor.

Desenli Şort

Enerjisi yüksek ve canlı bir parçaya mı ihtiyacınız var? Bu yaz canlı desenler ve renkler ön planda.

Denim Şort

Kot şortlar gardırobun olmazsa olmazıdır. Bu kendiniz kesmiş gibi görünen şortlar hem konforlu hem de çok yönlü.

Asimetrik Şort

Eğlenceli ve herkesten farklı bir görünüm peşindeyseniz, şort etek formunda da sıkça gördüğümüz asimetrik bir kesimi tercih edebilirsiniz.

Beyaz Şort

Yazları beyaz kot pantolonları seviyoruz. Bu yaz beyazdan yana oyunuzu şorta kullanmaya ne dersiniz?

Deri Şort

Deri pantolon, deri trençkot, deri gömlek derken deri şortta da karşımıza çıkıyor. Sıcak havalarda biraz konforsuz gibi görünse de şık akşamlara eşlik edebilir.

Keten Şort

Yaz, tamamen hafif ketenlerle kaplanmak istediğimiz anlamına geliyor. Rahat ve uygun fiyatlı birkaç keten parçayı gardırobunuza ekleyin.

Uzun Şort

Sezonun en trend parçalarından uzun şortlar en çok denim formuyla tercih ediliyor. Daha ciddi bi görünüm için chino kumaşından olanları tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama