June 22, 2024

Bu Yazın Jean Trendleri

Birçoğumuz kot pantolonu yıl boyunca temel bir ürün olarak görsek de, yaz mevsiminde onları giymekten biraz yorulduysanız, bu anlaşılabilir bir durumdur. Biz, kış ve ilkbaharda kot pantolonla yaşıyoruz, havalar müsait olduğunda trikoları croplar ile değiştiriyoruz. Bu yüzden yaz aylarında genellikle kot pantolonların elbise ve eteklerin gerisinde kaldığını görüyoruz.

Ancak bu bir haksızlıktır. Sonuçta, hangi gardırop parçası bir kot pantolon kadar güvenilir? Terzilik ikileminiz ne olursa olsun, sizin için oradalar tek yapmanız gereken onları giymek. Bu yaz onlara hak ettikleri beğeniyi göstermek amacıyla, kot pantolonunuza yeniden aşık olmanızı sağlayacak trendleri listeledik.

Jumbo Paçalar

Stil Notları: Çoğumuzun içgüdüsel olarak yaptığı bir şey olsa da, kot pantolonunuzun etek uçlarını açmak, tasarımlarında yerleşik üst üste bindirmelerle görünümü bir sonraki seviyeye taşıyor.

Fıçı Paça

Stil Notları: Düz paçalı kot pantolonların asla modası geçmeyeceğini tespit etmiş olsak da, son zamanlarda daha fazla moda türünün fıçı paça kotları tercih ettiğini görüyoruz kalçada balonlaşan ve ayak bileğine doğru daralan kot pantolonlar.

Kargo Pantolonlar

Stil Notları: Kargo pantolonlar bir süredir trend oluyor. Yine de, genellikle haki renginde geldiklerini görüyoruz. Şimdi, aniden, kargo kot pantolonlar, Y2K moda çekiciliğiyle hem etkileyicileri hem de editörleri kazanan bir şey gibi görünüyor.

Geniş Paça

Stil Notları: Geniş paçalı kot pantolonlar konusuna gelmişken, onları oversize ihtişamıyla takdir etmek için bir dakikanızı ayıralım. Geniş paçalı kot pantolonlar karantinadan sonra ilk olarak kotumuzun alıştığımız jogger’lar kadar rahat olmasını istediğimizde başladı. Bu yaz hiçbir yere gitmeyeceklerinden emin olun.

Patchwork

Stil Notları: Patchwork tasarımcı koleksiyonlarında gördüğümüz en yaygın trendlerden biri olan 70’ler S/S 22 podyumlarında büyük bir etki yarattı. Doğal olarak, onu giymenin en kolay yollarından biri bir çift patchwork kot pantolon kullanmaktır.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama