July 24, 2024

Burç Analizi – Balık Burcu

Burcunu söylediğinde en çok tepki görenlerden biri olan sevgili Balık burçları doğum gününüz kutlu olsun! Onu gerçekten iyi tanıyan birkaç kişi dışında herkesin hakkında “duygusal ve romantik” çıkarımları yaptığı Balık burçları sanılanın aksine günün yarısını bir hayal dünyasında geçirmezler. Yeri geldiğinde fazlasıyla gerçekçi bir dünyası olan Balıklar’ın hayal gücü diğer burçlara göre biraz daha zengindir bu yüzden sanattan, müzikten anlarlar. Kendileri çok yaratıcı olmasalar da- ki genellikle öylelerdir- etraflarındaki insanların yaratıcı olmasına dikkat ederler. Açık fikirli, hoşgorülü, sevmeyi ve sevilmeyi bilen Balık burçlarının en kötü özellikleri eleştiri kaldıramamaları ve moralleri bozulduğunda hemen bunu etrafa da yansıtmalarıdır.

En dengesiz burçlardan biri olan Balık burcu bir dakika önce gülerken bir dakika sonra ağlamaya başlayabilir yine de hayatınızsa bir Balık varsa kendinizi şanslı hissedin, arkadaş edinmesi zordur fakat bir kez kendinizi sevdirdiyseniz ömür boyu sizin yanınızda sizi sizden çok savunmaya kendilerini adamış bir şekilde yer alırlar.

Aile ve arkadaşlar söz konusu olduğunda oldukça verici olan Balık burçları bazen fazla fedakar olup kendi iyiliklerini ikinci plana atmaya yatkındırlar. İkili ilişkilerde kısıtlanmaya hiç gelemezler, ona mutlaka yüzebileceği kendine ait bir alan bırakmalısınız. Bir problemim var gelir misin? Dediğinizde koşarak gelmeyecek Balık yoktur bu yüzden kullanılmaya çok açık bir yapıları vardır. Duygusaldırlar fakat romantizmden hoşlanmazlar. Hayat ve sosyal yaşam konusunda kafalarında sürekli sorular vardır, adalet duyguları çok gelişmiş vicdan sahibi bireylerdir. Haksızlığa hiç gelemeseler de bazen karşı koymada kendilerini zorlanırken bulabilirler. Fazlasıyla alıngandırlar ve olayı hemen kendilerine çevirme gibi bir huyları vardır. Karşılarında çok baskın bir karakter varsa kabuklarına çekilmeye meyillidirler. Bir Balık’ı sevin gerisi sizi pişman etmeyecektir, emin olun.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama