May 30, 2024

Burç Analizi – Koç Burcu

Nisan ayı geldiğine göre kimilerinin çok sevdiği kimilerinin fazla tutmadığı sevgili Koç insanları doğum gününüz kutlu olsun! Kendi bildiğini okuyan, heyecan verici konularda fazla yükselen fakat hevesi kaçınca ortamdan da uzaklaşan, biraz maymun iştahlı, kendini seven ve hatta kendini biraz diğer herkesten fazla seven Koç burçları tüm bunları geride bırakırsak iyi bir arkadaş, sadık bir sevgilidirler. Yalnızca o sadakati sağlayacakları insanı bulana kadar yolda ezdikleri kır çiçekleri çok da umurlarında değildir. Biraz ağır kanlı ve kendi keyfi dışında çoğu şeye kapalı olan Koç burçları duyguları konusunda o kadar dengesizlerdir ki bazen sizin de dengenizi bozabilirler. Çoğu konuda sabit fikirlilerdir ve değişime onları açmak biraz zordur.

Hayatı büyük bir macera olarak görmeseler de hayal dünyasında da yaşamazlar. Attıkları her adımı planlamazlar fakat planlı yaşamayı severler. Espri yetenekleri genellikle gelişmiştir bir Koç’un yanında gülmeden edemezsiniz. Dikkat çekmeyi severler ve özellikle belirli insanların dikkatini çekmek için yapmayacakları şey yoktur fakat bir kez o dikkat üzerlerinde toplandığında iş biraz sıkıcı gelmeye başlar. Gerçekçi olmadıkları gibi imkansızı istemeye çok yatkındırlar.

Sanat, doğa, müzik gibi konulara çok yatkındırlar ve bunlar hayatlarının olmazsa olmazlarıdır. Üretken, yaratıcı bir yapıları vardır, kafaları her zaman farklı fikirlerle doludur. Bu fikirleri hayata geçirmekte her zaman istikrarlı davranmazlar yani bir gün bir Koç gelip sizi bir işle alakalı gaza getiriyorsa ona çok da güvenmemeye çalışın çünkü 2 gün sonra sıkılıpvazgeçmeye çok eğilimlilerdir.

Yeri geldiğinde çok iyi bir arkadaş yeri geldiğinde koşarak uzaklaşma hissi verebilecek kadar bıktırıcı karakterler olan Koçlar eğer yeterince sabrınız varsa hayatınıza aldığınıza memnun olacağınız insanlardır.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama