April 25, 2024

Burç Analizi – Kova Burcu

Soğuk havalara alışmaya çalışırken biraz burç dedikodusuna hayır demeyeceğinize eminiz. Sevgili Kova burçları doğum gününüz kutlu olsun. Fazlasıyla sosyal, ailesine çok düşkün, biraz alışveriş bağımlısı ama alabildiğine sevecen Kova burçları ile anlaşmak çok kolaydır. En küçük zorlukta bile yardımınıza koşan Kovalar sevdikleri insanların her şeyin önünde tutarlar. Zeki ve uyum sağlayan haliyle bilinen Kova burçları ortama uyum sağlamak yerine ortamı kendisine göre şekillendirir.

İnsan canlısı, öğrenmeye ve öğretmeye açık Kova burçlarından birine aşık olduysanız yandınız çünkü bir kere bir Kova burcuna alıştığınızda ondan vazgeçmekte epey zorlanabilirsiniz. Özgür ruhlarıyla da bilinen kova burçlarının neredeyse kötü özelliği yok gibidir ama illa bir kötü özellik söyleyeceksek biraz inatçı ve asi diyebiliriz. Kendi doğrultularını kabul ettirmek uğruna bazen kırıcı boyutta iğneleyici olabilirler. Yalnız kalmayı ve size özel zaman ayrılmasını seviyorsanız bir Kova sizi bu anlamda hayal kırıklığına uğratabilir çünkü onu kedisi, annesi, babası ve 45 arkadaşı ile paylaşmak zorundasınız.

Bir kova burcuna itiraz etmeden önce kırk kez düşünmenizde ve delillerle hareket etmenizde fayda var. Hatalı olduğunu kabul etmek konusunda çok zorlanan Kovalar kanlarının son damlasına kadar haklı çıkmaya çalışırlar. Duyguları konusunda fazla açık olmayan Kovalar size sürekli sevildiğinizi söylemezler ama yine de hal ve hareketlerinden size değer verip vermediklerini şıp diye anlayabilirsiniz. İşlerinde başarılı olmayı takıntı haline getirdikleri gibi toplum içerisinde de başarı odaklıdırlar. Toplumsal konularda duyarlı ve sürekli gelişime açık tiplerdir. Bir Kova’yı hayatınıza aldıktan sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacaksınız, şimdiden haberiniz olsun.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama