May 22, 2024

Burca Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü sadece romantik aşkla ilgili değildir, her türlü sevgi ile ilgilidir – arkadaşlarımıza, ailemize ve hatta bazen birlikte çalıştığımız insanlara duyduğumuz sevgi. Bazı insanlar Sevgililer Günü’nü, sevgilileri ya da eşleri olsa bile bir grup arkadaşıyla geçirmeyi tercih ederken, diğerleri çiçekler, şekerlemeler ve romantik bir akşam yemeğiyle tamamlanmış eski moda bir gün ister.

İlişki ne olursa olsun, Sevgililer Günü hediyeleri her zaman kabul edilir. Ve en iyi Sevgililer Günü hediyeleri yalnızca astroloji ve burçları dikkate aldığınızda mümkündür. Gelin burca göre hangi sevgililer günü hediyesini seçmelisiniz birlikte inceleyelim

Koç – Polaroid Kamera

Koç, kendini arkadaşlarına ve ailesine adamış tutkulu insanlardır. Atletik, maceracı ve rekabetçidirler. Risk almayı severler, yeni şeyler yaparlar ve kendilerinden beklentileri çok yüksektir. Çok enerjik olduklarını söylemiş miydik?

Boğa – Makaron

Boğa, hayattaki daha güzel şeylerden gerçekten zevk alabilmek için çok çalışır. Güçlüdürler, genellikle inatçıdırlar ve bazen duygularını kendilerine saklarlar.

Ancak bir Boğa burcuna sahip olduğunuzda, onların desteğine ve sarsılmaz sadakatlerine sahip olacaksınız. Çok şehvetlidirler, bu yüzden kaliteli yemekler, lezzetli kokular, masaj ve güzel her şey gibi duyularına hitap eden şeyleri severler.

İkizler – Ajanda

İkizler bazen karamsar olarak düşünülür, ancak bunun nedeni kafalarında çok şey olduğu içindir. İkizler mizah anlayışları ve insanlarla konuşma ve bilgilerini paylaşma yetenekleri ile bilinir.

Eğitimli ve zeki oldukları halde kibirli değildirler. Çok yönlüdürler, uyarlanabilirler ve sosyalleşmeyi severler, ancak aynı zamanda kolayca sıkılırlar.

Yengeç – Bitki

Yengeçler duyguları ve içgüdüleriyle yaşama eğilimindedir. Öncelik listesine ailelerini ve arkadaşlarını koyarlar. Evlerini çok seviyorlar ve ayakta tutmak için çok fazla zaman, enerji ve para harcıyorlar.

Yürüyüş yapmayı, doğada olmayı ve her türlü müziği severler. Yengeçler evde olmayı severken, açık hava konserinde yıldızların altında müzik dinlemekten de keyif alırlar.

Aslan – Mutfak Önlüğü

Aslanlar, ilgi çekici kişilikleri, güçlü bir benlik duygusu ve güvenleri ile büyüleyicidir. İlgi odağı olmayı seviyorlar, bu da insanlar cevaplar ve talimatlar için onlara sormaya meyilli oldukları için iyi bir şey. Mükemmel liderler olmaları şaşırtıcı değil.

Başak – Kaset Şeklinde USB

Başaklar, duyguları söz konusu olduğunda aşırı gösterişli değildirler ve daha çok analitik ve eldeki göreve odaklanan biri gibi görünürler, ancak çok hassas olabilirler. Başaklar son derece zekidir ve çoğu hayat boyu öğrencilerdir.

Terazi – Çikolata Yapma Kiti

Teraziler çok adil, iyi huylu ve sevecen. İkizler de Aslan gibi sosyal ama bu konuda daha az yoğunlar. Müziği, sanatı severler ve son derece yaratıcı olma eğilimindedirler.

Savaşmayı sevmezler, ancak herkes için adalet ve eşitlik için bir savaş var ise Teraziler oradadır. Bazen takdir edilenden daha tutkuludurlar ve affederken, nasıl kin tutacaklarını bilirler.

Akrep – Kişiselleştirilmiş bir hediye

Akrepler dışarıdan büyük ve cesurdur, ancak iç kısımları çok hassas olabilir. Hayatı geniş yaşarlar ve nedenleri, ilgi alanları ve sevdikleri insanlar konusunda tutkuludurlar.

Yay- Yeni bir mont

Yaylar her zaman daha önce hiç gitmedikleri bir yere gitmeye, kendilerine tamamen yabancı bir şey yapmaya ve yeni insanlarla tanışmaya hazırdır. Çok iyimser, zeki ve genellikle kaygısız insanlardır.

Zaman zaman kendilerini yeniden keşfetmeyi severler çünkü kolayca sıkılırlar – hatta kendilerinden bile.

Oğlak – Bitki çayı seti

Oğlaklar güvenilir ve sadıktır, ancak asla sıkıcı değildir – vahşi bir yanları vardır! Onlar planlamacılar, problem çözücüler ve çalışkanlardır, bu yüzden rahatlamak ve biraz kişisel bakım uygulamak için biraz zaman ayırmaları harika bir şeydir.

Kova – Kolye

Kovalar benzersizdir, sıradışıdır ve hiç kimseye benzemez. En yeni teknolojiyi, doğayı severler ve kendi işlerinden zevk almakta veya kalabalık insanlarla birlikte olmakta hiçbir problemleri yoktur.

Çoğu Kova, kendini iyi işler yapmaya ve dünyayı daha iyi bir yer yapmaya adamıştır.

Balık – Çikolata kutusu

Balıklar hassas, sevgi dolu ve yaratıcıdır. Özverilidirler, insanlara ve hayvanlara yardım etmek için ellerinden geleni yaparlar. Romantizmi severler ve sevginin gücüne derin inanırlar.
Sanatçı değillerse bile sanatsal yönlerini ifade eden bir şeyleri mutlaka bulurlar.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama