April 21, 2024

Burcuna Göre En Yakın Arkadaşın Kim?

Bazı insanlara tanıştığımız an kanımız ısınır bazılarıyla ise üzerinden yıllar geçse de bir türlü yıldızımız barışmaz. Bunun sebebi ne olabilir hiç düşündünüz mü? Belki de doğduğumuz an yıldızların ve gezegenlerin konumunun bununla bir ilgisi vardır. Yani burçların. Yeni birisiyle tanıştıktan sonra mutlaka siz de “Burcun ne?” sorusunu ya sormuşsunuzdur ya size sorulmuştur. Peki burç özelliklerine göre hangi burç hangi burçla en yakın arkadaş? Gelin birlikte öğrenelim.

Koç Burcu
Özgürlük aşığı koç burçları genellikle yanlarında özgürleşebilecekleri, çılgın deneyimlere açık burçlarla iyi anlaşırlar. Aslan ve Yay burçları ile bu dinamiği kurabilirler. İstedikleri zaman cesur maceralara çıkabilecekleri gibi gerektiğinde kendilerini rahatsız hissetmeden sessizce oturmayı da bilirler.

Boğa Burcu
Boğa burçları kendi gibi duygusal olmaktan uzak, hayatını planlı programlı yaşayan Başak burçlarına yerini ayırdı bile! Bu ikili birlikte hayatlarıyla alakalı uzun hedef listelerini tartışırken bir yandan saatler süren yemekler yiyebilirler.

İkizler Burcu
İkizler iki kişiden oluştuğuna göre en yakın arkadaş olarak kimi seçerseniz seçin bir arkadaş grubunun içine dahil olmuş olacak! Denge konusunda uzmanlığıyla bilinen Terazi burçları değişken İkizler burcunu hizaya getirebilir. Konuşabileceğiniz bir alan, güzel içecekler ve boş zaman olduğu sürece Terazi burcu ile yapacağınız sohbetlerden asla sıkılmazsınız.

Yengeç Burcu
İki su grubu burcunun yakın arkadaş yapmak çok mantıklı gibi görünmese de Yengeç ve Akrep burcunun birbirinin en yakın arkadaş ikizi olduğu aşikar. Neredeyse karşılaştıkları her zorlukta beyinleri aynı şekilde çalışan Yengeç ve Akrepler, aynı tutkuları paylaştıkları için birbirlerini sürekli yüksekte tutarlar.

Aslan Burcu
İlgi çekmek için doğmuş bir Aslanı en yakın arkadaş rolünde kim tatmin edebilir? Tabi ki başka bir Aslan! Bir diğerini bütün ışıkları üzerinde toplaması için sürekli yüreklendiren Aslan burcu, birtanecik dostu kendini kötü hissettiğinde ya da özgüvensiz olduğunda hemen onu omuzlarından tutup sarsar ve gerçek dünyaya yani tahtına geri oturtur.

Başak Burcu
İşkolik bir Başak burcunu en iyi kim anlar? Elbette bir diğer işkolik Oğlak Burcu. Düzenin hastası olan bu iki burç planları dışında herhangi bir durum karşısında ne yapacaklarını bilemezler. Normal şartlarda ani değişikliklere alışkın olan herhangi başka bir burç onları anlamayacağı için bu büyük değişiklik durumlarında ancak ve ancak birbirlerini anlayabilirler.

Terazi Burcu
Teraziler sosyal bir etkinliğe katılmak için gittikleri mekanda en yakın arkadaşları Kovalarla tanıştılar bile! Evde durmak dışında her türlü sosyal etkinlik için ölüp biten bu iki burç, diğer burçlar yorgun argın eve dönerken eğlenmeye tam gaz devam ederler.

Akrep Burcu
Akrebin sonsuz tutkuları, hırsları ve güç gösterilerini en iyi idare edebilecek burç Balık burcu. Siz güzel geçmiş bir buluşmadan dönerken Balık burcu düğününüzü nerede yapmanız gerektiği ile ilgili araştırmalara başlamıştır bile. Duygularıyla fazla haşır neşir olan Balık burçları bazen gereğinden fazla empatiktirler. Bu yüzden tepesi kolayca atan Akrepleri sakinleştirmekte üzerlerine yoktur.

Yay Burcu
Yay burçları hayatlarında bir partnere her şeyden çok ihtiyaç duyarlar. Tatile gittiklerinde fotoğraflarını çeken, yaptığı esprileri sadece onun anlayacağını bildiği bu partner Aslan burcundan başkası değil. Siz yiyecek içeceklerinizi hazırlarken Aslan burcu sizi saatlerce güldürecek hikayelerini düşünmeye başladı bile!

Oğlak Burcu
Oğlak burçlarına en çok nefret ettikleri tek şeyi sorsanız size büyük ihtimalle boş konuşmalar cevabını verecektir. Kendisi gibi lafı dolandırmayan, sonuç odaklı Başak ve Boğa burçlarıyla çok iyi anlaşan Oğlaklar, bütün gün bu iki burçla katlanamadıkları alışkanlıklar ve muhabbetlerden bahsedebilirler.

Kova Burcu
Sizin için diyalog kurmak tenis maçı oynamaya benziyor Kovalar. Sürekli bir aksiyon içerisinde olmak istiyorsunuz neyse ki en yakın arkadaşınız İkizler burcu saatlerce telefonda derdinizi dinlemeye hazır. Kovalar her zaman için entelektüel bir muhabbetin peşindedirler şanslarına İkizler burcu büyük ihtimalle o an 20 kitabı birlikte okuyordur. Bu ikili bir araya geldiğinde susmaları imkansızdır.

Balık Burcu
Kendi duygularının ve en önemlisi diğer insanların duygularının çok fazla farkında olan, kendi dışında herkese karşı fazla anlayışlı Balıklar, kendileri gibi sezgileri ve duyguları kuvvetli Yengeçlerle iyi bir arkadaşlık kurabilirler. Her ne kadar birbirinizin ikizi olmasanız da ağlayacak bir omuz aradığınızda bir Yengece her zaman güvenebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama