April 25, 2024

Burcunuza Göre Nasıl Bir Stiliniz Var?

Burçlarla çok ilgili biriysek “Senin burcun hangisi?” sorusunu duymak bazen tüylerimizi diken diken edebilir, çünkü burç uyumları ve burç özellikleri hayatımızı her alanda etkiler. Söz konusu moda olduğundaysa işler biraz değişebilir. Farkında olmadan kadınsı kıyafetlere bayılıyorsanız belki de sebebi burcunuzdur. İster günlük burç takibi yapıyor olun ya da olmayın burcunuz gerçekten giyinme tarzınızı etkiliyor olabilir. Gelin birlikte burcumuza göre nasıl giyinmemiz gerektiği konusunu inceleyelim.

Koç
Konu moda olduğunda siz yaratıcı ve havalısınız. En dikkat çeken deseni ya da rengi tercih etmiyor bile olsanız giydiklerinizin mutlaka modaya uyan, trend bir havası vardır. Bir imza stiliniz olsa bile her zaman onu yenilemeye açıksınız.

Boğa
Konfora değer veriyorsunuz, ancak bu sizin de iyi görünmekle ilgili olmadığınız anlamına gelmiyor. En sevdiğiniz rahat kot pantolonunuz için yaşarsınız, fakat onları en havalı spor ayakkabılarınızla kombinlemeyi de ihmal etmezsiniz. Çok fazla uğraşmadan, yapmacık görünmeden şık olmak sizden sorulur.

İkizler
Tek bir görünümde kısıtlı kalmak hiç size göre değil. Kot pantolonla dolaşmayı sevdiğiniz kadar büyük topuklu ayakkabılara da düşkünsünüz. Aksesuar oyununda başrol olmak sizin için çok önemli ve kullandığınız her aksesuarı modunuza uydurmaya çalışırsınız.

Yengeç
İmza görünüm konusunda en çok takıntılı olan burç Yengeçler. Kıyafetleri mutlaka onları yansıtır ve çok ince eleyip sık dokurlar. Fazla değişikliğe açık değillerdir onlar için en doğrusu her zaman güvenilir olan klasik parçalardır. Dikkat çekici bir parça giyseler bile mutlaka ona minimal bir hava katarlar.

Aslan
Siz coşkulu, renkli ve meydan okumaya hazırsınız. Moda konusunda elinizde ne var ne yoksa sergilemekten çekinmeyen Aslanlar, bu kadar dikkat çekici parçaları bile birbiriyle uydurup güzel bir kombin yaratma konusunda uzmandırlar.

Başak
Kadınsı bir görünümün altında rahat ve işlevsel kıyafetler… Başak burcu kendini çok fazla ortaya koymadan bir tutam seksilik kattığı görünümüyle sınırları zorlamadan şık olmayı çok iyi bilir.

Terazi
En güzel kıyafetleri birbiriyle yakıştırmak Terazilerden sorulur. Giyim konusunda hiçbir kısıtlamaya gitmezsiniz. Bir gün önce feminen bir elbise ve topuklu ayakkabılarla gördüğünüz Terazi burcunu bir gün sonra maskülen bir takım içerisinde görebilirsiniz.

Akrep
Modernleştirilmiş, gösterişli ve üzerine düşünülmüş bir görünüm… Sizin kafanızda şık olmaya dair bir görüntü var ve her zaman ona uyarsınız ama bu sıkıcı olduğunuz anlamına gelmez. Her zaman kıyafeti neyin hareketlendireceğini bilirsiniz.

Yay
Desen konusunda çok başarılısınız neredeyse birbirine uydurmadığınız desen yok. Parlak renkler ilgi alanınız fakat her giydiğiniz kıyafet mutlaka düzgün görünmeli ve jilet gibi durmalı.

Oğlak
Basit ama ince zevkli seçimler… Oğlak’lar giyinmeyi sever fakat fazla uğraştırıcı kıyafetlerden de hoşlanmazlar. Klasik parçaları her zaman küçük bir dokunuşla dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Kova
Asla başkaları için giyinmezsiniz her giydiğiniz kıyafet önce sizi mutlu edebilmeli. Eğlenceli, renkli ve farklı bir stiliniz var. Diğer insanlar dikkat çekici renk ve parçalardan uzak dururken siz her zaman için önce onlara gidip deneysel takılmayı tercih ediyorsunuz.

Balık
Tarzınız bazı insanlar için fazla bohem kaçabilir ama kadınsı ve uçuşan parçaları kişiselleştirmek konusunda kimse elinize su dökemez.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama