April 25, 2024

Burcunuza Göre 2022 Ev Dekorasyonu Önerileri

Ev dekorasyonu seçimlerinizi neye göre yapıyorsunuz? Gerçekten kişisel zevkinize göre mi? Yoksa sosyal medyanın etkisiyle, Influencer’lar öneriyor diye aslında istemediğiniz bir şeyi istediğinizi mi düşünüyorsunuz? Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda bu da tıpkı kişisel stil ve zevkler gibi size has olmalıdır. Bu konuda zorlanıyor, aldıklarınızdan sonradan pişman oluyorsanız gelin bu kez yıldızlardan yardım alalım.

 

Koç

Koç, evlerini dekore ederken bile yaptıkları her şeyde cesur olmalarıyla bilinir. Koç iseniz, koyu renkler veya modaya uygun tamamen beyaz estetik size göre değil. Yaşam alanınızda biraz enerjiye ve hayata ihtiyacınız var.

Vurgulu sandalyeler, döşemeli yemek odası sandalyeleri ve hatta renkli bir kanepe gibi parlak renkli mobilyalar eklemeyi deneyin. Koç tipik olarak kırmızı ile ilişkilendirilir, ancak herhangi bir parlak, cesur renk anında yaşam alanınızı daha fazla “siz” yapmalıdır!

Boğa

Boğa iseniz, özellikle evde ayrıntılara dikkat edersiniz. Sizin için her küçük şey önemlidir ve her şeyi doğru yapmak için büyük harcamaktan korkmazsınız. Ancak pahalı, sizin için gösterişli veya abartılı anlamına gelmez. Yaşam alanınızın sakin ve dinlendirici olmasını seviyorsunuz.

Yüksek beklentilerinizi karşılamak ve evinizi kusursuz detaylarla tamamlamak için kadife kırlentleri ve hatta kadife mobilyaları deneyin. Kadife, herhangi bir odayı abartısız bir zarafetle anında yükseltir. (Ellerinizi kadife üzerinde gezdirmekten daha rahatlatıcı bir şey var mı?)

 

İkizler

İkizler için ev dekorasyonu her zaman tanımlanmış bir estetiğe uymaz. Muhtemelen vintage, geleneksel ve modern gibi çeşitli stilleri karıştırmayı seviyorsunuzdur.. Evinizin dekorunu çoğu insandan daha sık değiştiriyorsunuz. Hiçbir şey kalıcı değildir! Tasarım tarzınız gibi kişiliğiniz de eğlenceli ve sosyal olmayı seviyorsunuz.

Bir ikizlerin sahip olması gereken bir şey varsa, o da eğlenmek için harika bir veranda setidir. Ve bir bonus olarak, dış mekan alanınızı değiştirmek veya yeniden düzenlemek, evinizin içini değiştirmekten biraz daha kolaydır! Veranda mobilyalarınızda parlak renkli minderler ve yastıklar, korkak bir masa ve tabii ki ip lambaları tercih edin.

Yengeç

Balık gibi, yengeçler de evlerine çok düşkünlerdir. Yengeçler ayrıca duygusal olma eğilimindedir. Eğer bir yengeçseniz, muhtemelen evinizin her yerinde sergilenen ailenizin ve arkadaşlarınızın fotoğrafları ve anlamlı biblolar vardır.

Bu sizi tarif ediyorsa, muhtemelen evinizde zaten eski hazineler var. Değilse, biraz ekleyin! Eski mobilyalar ekleyerek bir sonraki seviyeye taşıyın.

Aslan

Aslanlar bir aslan ile sembolize edilir ve tıpkı ormanın kralı gibi, tarzları muhteşemdir. Aslanlar “fazla”yı savurganlığa koyar. Evleri, zengin, cesur renkler, rahat mobilyalar ve bazılarının “yüksek sesle” düşünebileceği sanatla şakacı bir şekilde dekore edilmiş olma eğilimindedir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, aslanlar evlerinde arkadaş edinmeyi severler.

Aslan burcuysanız, toplantılarınızın merkezinde olması için güzel bir bar arabasına ve şık bir kokteyl setine yatırım yapın. Yeni kokteyller denemeyi ve onlara o abartılı aslan savurganlığı ile sunmayı seveceksiniz!

Başak

Başak iseniz, çok pratiksiniz ve mükemmeliyetçi eğilimleriniz olabilir. Sonuç olarak, evinizin içi hiçbir zaman tam olarak bitmiş hissetmez. (Yine de eviniz asla dağınık değildir!) İnsanların size gelmesini sevmiyorsunuz, ama muhtemelen okumayı, yemek pişirmeyi seviyorsunuz.

Pratik bir başak için mükemmel ev aksanı mı? Bir mutfak dekoru parçası olarak ikiye katlanan bir stand mikseri. Yeni tarifler denemeyi seveceksiniz ve kullanmadığınız zamanlarda bile mutfağınıza son bir dokunuş katacak.

Akrep

Akrepler, evleri de dahil olmak üzere hayatlarının her alanında şık ve zarif bir tarza sahip olma eğilimindedir. Derin, zengin mücevher tonları, bol doku ve ipek ve kadife gibi lüks kumaşlar genellikle bir akrep burcunda bulunur. Diğer burçlar gibi, akrepler de mahremiyeti sever ve yalnız zamanlarının tadını çıkarır.

Bir akrep burcunun evinde olması gereken, gerçekten kendilerine ait diyebilecekleri bir alandır. İster okuma köşesi, ister yatak odanızın bir köşesi, hatta ofisinizin bir köşesi olsun, tam size göre bir alan oluşturun. Sizi mutlu eden ve stressiz bir bölge haline getiren rahat, rahat şeylerle doldurun.

 

Yay

Seyahat etmek ve sosyal olmak bir yay için vazgeçilmezdir. Hiç kimse sizi ev sahibi olarak tanımlayamaz! Seyahatlerinizden, bitkilerden, parlak renklerden ve misafirler için bolca alandan fotoğraflar ve hatıralarla dolu canlı bir evi seviyorsunuz.

Yay burcu için evinize eşsiz bir yemek odası takımı ekleyin. Sizin için, çerez kesici bir yemek masası yeterli değil! Seyahatlerinizden ilham alan çok sayıda karışık ve uyumlu sandalyeye sahip büyük bir masa arayın. Yeni ve eğlenceli masanızla, arkadaşlarınızı şimdiden olduğundan daha çok seveceksiniz!

 

Oğlak

Oğlak burcuysanız, muhtemelen geleneksel bir tarz duygusuyla nostaljiksiniz. En son olanı denemek yerine, denenmiş ve gerçek markaları ve klasik, rafine ev dekor aksanlarını seviyorsunuz. Bol doğal ışık alan ev gibi rahat bir alanı seviyorsunuz.

Evinize yeni bir şeyler eklemek istiyorsanız, sehpa veya yemek masası gibi türünün tek örneği el yapımı bir parça seçin. Bu yeni odak noktası hem geleneksel hem de incelikli duyularınıza hitap ediyor.

Kova

Kova burcuysanız, muhtemelen sanatsalsınız ve çok modern bir tarzınız var. Antikalar ya da aşırı rahat mekanlar size göre değil! Muhtemelen şık, çağdaş mobilyalarınız var ve cam veya metal aksanlarla süslemeyi seviyorsunuz. Ve tabii ki bol bol bitkiniz var!

Evinizde eksik olabilecek bir şey var mı? Oturma odanız için odak noktası görevi gören geometrik bir resim veya heykel. Yine de kitlesel bir sanat eseri muhtemelen sizi tatmin etmeyecektir. Tamamen benzersiz bir şeye sahip olduğunuzdan emin olmak için yerel bir sanatçının orijinal bir resmini veya heykelini aramak isteyeceksiniz.

Balık

Balıklar evcimen olarak bilinir, bu nedenle rahatlık onlar için çok önemlidir. Alanınız rahat, misafirperver ve en çok sevdiğiniz şeylerle dolu olmalıdır. Fazla doldurulmuş kanepelerden dolu bir kitaplığa kadar, muhtemelen evinizi dinlenmeniz ve yeniden şarj etmeniz için ideal bir vaha yaptınız.

Balık burcuysanız, oturma odanıza veya yatak odanıza yemyeşil bir battaniyeye sahip büyük bir papasan sandalyesi ekleyin. İyi bir kitap, dergi veya favori şovunuzla kıvrılmak için mükemmel bir yer.

 

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama